Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Valga ringkonna mentorid Valga ringkonna mentorid Mentorlus Naiskodukaitses - Naiskodukaitse arengukava 2013–2015 näeb ette mentorluse rakendamise Naiskodukaitses. Sellest personaalsest õpivormist loodetakse kasu organisatsioonikutuuri edendamisel, liikmeskonna aktiivsuse suurendamisel ja tasakaalustamisel ning mainekujunduses. Mitteformaalselt ja mittestruktureeritult on mentorlus Naiskodukaitses kogu aeg eksisteerinud ja kindlasti jääb see kestma ka edaspidi. Paljudel juhtudel astutakse organisatsiooni tuttavate või sõprade kutsel ning need samad inimesed jäävad uuele liikmele peamisteks abilisteks tema kohenemise protsessis. Ma olen valmis teid kuulama ja ka vajadusel nõu andma Valga ringkonna mentorid

Valga ringkonna mentorid

Valga ringkons

Mentorlus Naiskodukaitses - Naiskodukaitse arengukava 2013–2015 näeb ette mentorluse rakendamise Naiskodukaitses. Sellest personaalsest õpivormist loodetakse kasu organisatsioonikutuuri edendamisel, liikmeskonna aktiivsuse suurendamisel ja tasakaalustamisel ning mainekujunduses.Mitteformaalselt ja mittestruktureeritult on mentorlus Naiskodukaitses kogu aeg eksisteerinud ja kindlasti jääb see kestma ka edaspidi. Paljudel juhtudel astutakse organisatsiooni tuttavate või sõprade kutsel ning need samad inimesed jäävad uuele liikmele peamisteks abilisteks tema kohenemise protsessis.

Valga ringkonna mentorid

Mina olen Janika. Oma igapäeva tegevuses olen läbi ja lõhki vabatahtlik. Aitan organiseerida ja läbi viia Ironmani üritusi, lisaks olen ka liige OPEROGis, aidates otsida kadunud inimesi. Naiskodukaitses olen praeguseks olnud juba peaaegu 4 aastat. Kui ma liitusin naiskodukaitsega, siis tundsin kõige enam puudust just toetusest. Kellegist, kes aitaks leida see õige teeots mida mööda sammuda. Tahtsin osaleda igal pool ja teha kõike. Tulemuseks aga oli see, et ma ise väsisin ja kõik asjad jäid poolikuks. Avastasin, et  minu teadmised olid ka väga napid selleks, et kõik õnnestuks. Olles uudishimulik, võtsin suuna end võimalikult palju koolitada. Mind aitas just see, et ise hakkasin uurima ja tegutsema. Peale mõningate koolituste läbimist avastasin, et tegelikult on võimalik teisi liikmeid aidata just oma toetusega ehk siis olla mentor. Et asi selge oleks läbisin vastava koolituse ja hiljem  täiendõppe. Lisaks olen võtnud mitmeid suhtlemiskoolitusi, kuna teiste inimestega suhtlemisel on väga oluline osa oskusel kuulata ja kuulda, lisaks koostöö. Me kõik soovime, et meie liikmed ei tunneks end kõrvale jäetuna vaid oleksid oodatud üritustele või tegevustesse, olgu siis neid tegevusi vähe või palju. Meil on palju liikmeid kes on juba aastaid naiskodukaitse liikmed, kuid ometi on nad kuidagi kõrvale jäänud ja samas täiesti uued liikmed, kes ei tea mis suunda võtta. Siin saangi mina aidata. Ma olen valmis teid kuulama ja ka vajadusel nõu andma.

FastLion CMS

Valga ringkonna mentorid

Valga ringkonna mentorid

Mina olen Janika Oma igapäeva tegevuses olen läbi ja lõhki vabatahtlik Mentorlus Naiskodukaitses - Naiskodukaitse arengukava 2013–2015 näeb ette mentorluse rakendamise Naiskodukaitses. Sellest personaalsest õpivormist loodetakse kasu organisatsioonikutuuri edendamisel, liikmeskonna aktiivsuse suurendamisel ja tasakaalustamisel ning mainekujunduses.Mitteformaalselt ja mittestruktureeritult on mentorlus Naiskodukaitses kogu aeg eksisteerinud ja kindlasti jääb see kestma ka edaspidi. Paljudel juhtudel astutakse organisatsiooni tuttavate või sõprade kutsel ning need samad inimesed jäävad uuele liikmele peamisteks abilisteks tema kohenemise protsessis.

Valga ringkonna mentorid

www.naiskodukaitse.ee © 2021 » Naiskodukaitse