Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Valga ringkonna „2012 aasta naiskodukaitsja“ Valga ringkonna „2012 aasta Raili Siimann on Valga ringkonna asutajaliige aastast 1994 . On olnud ringkonna aseesinaine, jaoskonna esinaine ning kuulunud mitmel korral ringkonna revisjonikomisjoni. Raili on panustanud ning panustab siiani ringkonna arengusse ja tegemistesse 100%. Raili ← Eelmine SEIKLUSED MAA JA TAEVA VAHEL Järgmine → Lõpujoone ületamine tõi üllatuse Valga ringkonna „2012 aasta naiskodukaitsja“

Valga ringkonna „2012 aasta naiskodukaitsja“

11. jaan. 2013

Raili Siimann on Valga ringkonna asutajaliige aastast 1994 . On olnud ringkonna aseesinaine, jaoskonna esinaine ning kuulunud mitmel korral ringkonna revisjonikomisjoni. Raili on panustanud ning panustab siiani ringkonna arengusse ja tegemistesse 100%.

Valga ringkonna „2012 aasta naiskodukaitsja“
Koormusmatk 2004

Kaheksateistkümne aasta jooksul on ta olnud väsimatu ja järjekindel naiskodukaitslane.

  2006. aastal läbis KL koolis nooremallohvitseri kursuse, peale mida omistati talle nooremseersandi auaste.

Railiga võiks silmapilk ja järelemõtlemata lahingusse astuda. Usun, et temale võib alati loota, kui ta on oma sõna andnud. Ta teeb rohkem, kui ta ise on lubanud teha ja temalt oodati. Ta lihtsalt ongi selline - temast õhkub ainult headust. Närvilises olukorras suudab super hästi rahulikuks jääda ning ka teisi maha rahustada, kuna muudab olukorra oma mõnusa huumoriga naljaks. Inimesi hukka ei mõista ja kui seda teebki, siis tema suhtlusoskusest seda küll välja ei loe. Tema lapsed on talle väga tähtsad, püüab nendega võimalusel ühiseid tegevusi läbi viia. Samuti ülejäänud perega viidab palju aega koos.

Valga ringkonna „2012 aasta naiskodukaitsja“
Raili

FastLion CMS

Valga ringkonna „2012 aasta

Valga ringkonna „2012 aasta

Koormusmatk 2004 Kaheksateistkümne aasta jooksul on ta olnud väsimatu ja järjekindel naiskodukaitslane 2006 Raili Siimann on Valga ringkonna asutajaliige aastast 1994 . On olnud ringkonna aseesinaine, jaoskonna esinaine ning kuulunud mitmel korral ringkonna revisjonikomisjoni. Raili on panustanud ning panustab siiani ringkonna arengusse ja tegemistesse 100%.

Valga ringkonna „2012 aasta naiskodukaitsja“

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse