Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Ülemeresärts koduses köögis Ülemeresärts koduses köögis Laupäeval, 16. novembril kogunesid Lääne jaoskonna tegusad naised, et teha mõnusalt süüa. Tasakesi lähemale hiiliva külma ja pimeda peletamiseks sai teemaks valitud mehhiko traditsiooniliste söökide tegemine. aastapäeva Järgmine → Turvalisusest - kas teadsid seda? Ülemeresärts koduses köögis

Ülemeresärts koduses köögis

Tiina Kallasmaa 17. nov. 2013

Laupäeval, 16. novembril kogunesid Lääne jaoskonna tegusad naised, et teha mõnusalt süüa. Tasakesi lähemale hiiliva külma ja pimeda peletamiseks sai teemaks valitud mehhiko traditsiooniliste söökide tegemine.

Ja läkski lahti üks suurem hakkimine, puhastamine, keetmine, praadimine ja küpsetamine! Ühiste jõududega seati esmajärjekorras tulele üks lahe juurviljasupp, kus tulisust andsid jahvatatud vürtsköömned ning tšillipulber.

 

Et supp kõhus just otsest tormi ei tekitaks, valmistati kõrvalesöömiseks kobedad kanafajitad. Edasi liikus asi ikka tulisemaks - pannile podisema pandi chili con carne ja potti üks tubli hulk riisi keema. Samal ajal sättisid nobedad näpud valmis täidise ning pannile lükati praadima quesadillad.

Lõuna lõpetuseks tuli ahjust mahedat leivaaroomi ja kõik said maitsta capirotadat (leivavorm pähklite, mandlite, rosinate ja kodujuustuga).

Põletavaid maitseid mahendasime vale-sangriaga, mis söömaaja lõpuks täiesti otsakorrale sai.

 

Ülemeresärts koduses köögis
Maarja valmistab magustoitu

FastLion CMS

Ülemeresärts koduses köögis

Ülemeresärts koduses köögis

// Ja läkski lahti üks suurem hakkimine, puhastamine, keetmine, praadimine ja küpsetamine! Ühiste jõududega seati esmajärjekorras tulele üks lahe juurviljasupp , kus tulisust andsid jahvatatud vürtsköömned ning tšillipulber Vaja läheb (4-6 sööjale): 2 spl toiduõli, 1 sibul, 4 küüslauguküünt, 0,5 tl jahv Laupäeval, 16. novembril kogunesid Lääne jaoskonna tegusad naised, et teha mõnusalt süüa. Tasakesi lähemale hiiliva külma ja pimeda peletamiseks sai teemaks valitud mehhiko traditsiooniliste söökide tegemine.

Ülemeresärts koduses köögis

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse