Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tamme jaoskond Tamme jaoskond Ja seda kõike naeratusega näol ja säraga silmades – sest sellised me juba kord oleme Tamme jaoskond
Tamme jaoskond

Tamme jaoskond on Tartu ringkonna jaoskond, mille asutasid kümme ettevõtlikku naist 6. detsembril 2010. aastal. Tänaseks on kümnest naisest saanud poolsada, kuid muutunud pole ettevõtlikkus, millega Tamme jaoskonna liikmed oma toimetusi teevad.

Tamme jaoskond

Ühiselt käiakse nii loenguid kuulamas kui orienteerumas, suppi keetmas ja laskmas, pannakse end proovile nii õppustel kui ka mälumängus ning tuntakse rõõmu hästi veedetud ajast.

Tamme jaoskond
Tamme jaoskond

Kui soovid tammekaid oma silmaga näha, tuleb võtta suund sinna, kus on metsad ja mäed, ojad ja jõed, lilled, linnud ja liblikad. Nimelt armastavad Tamme jaoskonna liikmed väga looduses viibida ja suunduvad sinna igal võimalikul juhul – olgu siis matkama, (ravim)taimi korjama, õppele ja laagrisse või lihtsalt niisama uudistama. Päris kindlasti läheme orienteeruma ehk suunistuma nii jaoskonna detsembrikuisel sünnipäeval kui suvisel poolaastasünnipäeval. 

 

Tublid Tamme naised on väga erinevad nii sisult kui vormilt, kuid on omadusi, mis on neis kõigis olemas: julge pealehakkamine, aktiivsus ja muidugi positiivne suhtumine iseenda ja jaoskonna ettevõtmistesse.

Tamme jaoskond
Tamme jaoskond
Tamme jaoskond

Lisaks ringkonnas tegutsemisele teeb Tamme jaoskond tihedat koostööd Kaitseliidu Tamme malevkonnaga, vastastikku abistatakse nii nõu kui jõuga. On tavapärane, et Tamme jaoskonna üritustelt leiab ikka mõne Tamme malevkonna vahva liikme ja vastupidi – jaoskonna liikmed on alati teretulnud malevkonna tegemistes kaasa lööma. Nii me, ühe tamme kaks oksa, seltsis kasvame – ikka edasi, kõrgemale, kaugemale, paremini!

Tamme jaoskond
Tamme jaoskond
Tamme jaoskond

Tamme jaoskonda on teretulnud iga hakkaja naine, kes tunneb, et ei taha olla pingil istuv varumängija – tahaks hoopis käed külge panna ja ise teha, osaleda ja organiseerida, suhelda uute huvitavate inimestega ning võtta vastu väljakutseid uudsetes olukordades. Ja seda kõike naeratusega näol ja säraga silmades – sest sellised me juba kord oleme.

FastLion CMS

Tamme jaoskond

Tamme jaoskond

Tamme jaoskond on Tartu ringkonna jaoskond, mille asutasid kümme ettevõtlikku naist 6 detsembril 2010

Tamme jaoskond

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse