Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tallinna ringkond korraldab koduturvalisuse kursuse Tallinna ringkond korraldab koduturvalisuse 3. novembril toimuva koduturvalisuse kursuse eesmärk on viia igapäevaturvalisuse alased teadmised võimalikult paljude naiskodukaitsjateni. innerHTML = writetospan; virx[no-Smpam)99@hot.ee 55613347 ← Eelmine Tallinna ringkonna staabi ja siderühm korraldab koostöös malevaga staabitöö koolituse Järgmine → Põhja ja Lääne piirkonna võistlusmatk Tallinna ringkond korraldab koduturvalisuse kursuse

Tallinna ringkond korraldab koduturvalisuse kursuse

Tallinna ringkond 15. okt. 2007

3. novembril toimuva koduturvalisuse kursuse eesmärk on viia igapäevaturvalisuse alased teadmised võimalikult paljude naiskodukaitsjateni.

Koolitus on mõeldud naiskodukaitse liikmetele Tallinna, Rapla ja Harju ringkonnast ning ei eelda eelteadmisi antud valdkonnast. Lisaks Naiskodukaitse liikmetele on kursusele kutsutud Eesti Politsei Naisühenduse liikmed, kellega Naiskodukaitsel on koostööleping.

Üritus toimub aadressil Uus-Tatari 25a, teoreetiliste ja lihtsamate praktiliste teadmiste omandamiseks on aega terve päev.

Tegemist on seega üldhariva koolitusega, käsitledes teemasid, millega me kõik iga päev kokku puutume:

1. Tuleohutus (~3h) – tekkepõhjused, ennetamine, tegutsemine.
2. Ohtlikud ained (~1h) – gaasid, kodukeemia, ravimid, mürkkemikaalid, jäätmed (akud, kraadiklaas, värvid), radiatsioon, põlevad vedelikud, tingmärgid.
3. Turvaline kodu (~2h) – riskid kodus (ohutu liikumine, ohtlikud esemed, elekter jne); välised ohuallikad, mis põhjustavad eriolukorra kodus (sõjaolukord, loodusnähtused); vajalikud varud kodus.
4. Tegutsemine looduses (~1h) – ettevalmistused loodusesse minekuks, turvaline käitumine looduses, käitumine ohtlike loodusnähtuste korral, radiatsioonioht.

Koolitajateks on Iivi Rool Harju ringkonnast ja Kairi Baumer Rapla ringkonnast.

Registreerimine ja täpsem info:
Virge Enop
Koolituse korraldaja

55613347

FastLion CMS

Tallinna ringkond korraldab koduturvalisuse

Tallinna ringkond korraldab koduturvalisuse

Koolitus on mõeldud naiskodukaitse liikmetele Tallinna, Rapla ja Harju ringkonnast ning ei eelda eelteadmisi antud valdkonnast Lisaks Naiskodukaitse liikmetele on kursusele kutsutud Eesti Politsei Naisühenduse liikmed, kellega Naiskodukaitsel on koostööleping 3. novembril toimuva koduturvalisuse kursuse eesmärk on viia igapäevaturvalisuse alased teadmised võimalikult paljude naiskodukaitsjateni.

Tallinna ringkond korraldab koduturvalisuse kursuse

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse