Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tallinna ringkond areneb Tallinna ringkond areneb 29. veebruaril toimunud Tallinna ringkonnakogul kinnitati ringkonna arengukava 2012-2015. aastateks. ← Eelmine Lipuheiskamine vabariigi aastapäeval Järgmine → Formeerimine – mis see veel on? Tallinna ringkond areneb Tallinna ringkonna arengukava 2012-2015; Tallinna ringkonnakogu

Tallinna ringkond areneb

Elisa Sammelselg, Tallinna ringkond 1. märtsil 2012

29. veebruaril toimunud Tallinna ringkonnakogul kinnitati ringkonna arengukava 2012-2015. aastateks.

Arengukava kohaselt on Tallinna ringkond aktiivse ja motiveeritud liikmeskonnaga, edukalt juhitud, tõhusalt inimressurssi kasutav ning toimiva erialase väljaõppesüsteemiga Naiskodukaitse ringkond. "Tallinna ringkond on Kaitseliidu Tallinna Maleva tegevusse kaasatud ja Kodutütarde Tallinna ringkonnaga tihedalt koostööd tegev, rahvuskultuuri hoidev ning igapäevaturvalisust kasvatav Kaitseliidu üksus."

'

Arengukavas on kirjas eesmärgid mitmetel teemadel - pööratakse tähelepanu aktiivse liikmeskonna kasvatamisele, liikmete motiveerimisele, juhtimissüsteemi ja erialase väljaõppesüsteemi arendamisele, aga ka koostööle maleva ja kodutütardega. Eraldi pannakse veel ka rõhku panustamisele riigi- ja kodanikukaitsesse ning avalike suhete ala arendamisele.

'

2012. aasta eesmärkideks on muuhulgas  ringkonna väljaõppe andmebaasi loomise alustamine, "uue liikme juhendi" väljatöötamine, ringkonna "Hea tava" dokumendi koostamine, erialase väljaõppe olulisuse meelde tuletamine ja ajalooteemaline õhtu koos näitusega NKK juubeliaasta puhul.

'

Arengukavaga saab lähemalt tutvuda siseveebis Tallinna ringkonna dokumentide all.

FastLion CMS

Tallinna ringkond areneb

Tallinna ringkond areneb

Arengukava kohaselt on Tallinna ringkond aktiivse ja motiveeritud liikmeskonnaga, edukalt juhitud, tõhusalt inimressurssi kasutav ning toimiva erialase väljaõppesüsteemiga Naiskodukaitse ringkond "Tallinna ringkond on Kaitseliidu Tallinna Maleva tegevusse kaasatud ja Kodutütarde Tallinna ringkonnaga tihedalt koostööd tegev, rahvuskultuuri hoidev ning igapäevaturvalisust kasvatav Kaitseliidu üksus 29. veebruaril toimunud Tallinna ringkonnakogul kinnitati ringkonna arengukava 2012-2015. aastateks.

Tallinna ringkond areneb

Tallinna ringkonna arengukava 2012-2015; Tallinna ringkonnakogu
www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse