Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Soe, värske, maitsev leib Soe, värske, maitsev leib Põlva ja Tartu Naiskodukaitsjatel oli võimalus osaleda 3. novembril Tartu KHK-s leivakoolitusel. Leivaküpsetamise huvilisi oli kohal kümme. Fotode autor: Mirell Lattik ← Eelmine Päikseline pühapäev erialagruppide saatel Järgmine → Esti Taal - vanaema, rahvatantsija, tolliametnik ja naiskodukaitsja Soe, värske, maitsev leib

Soe, värske, maitsev leib

Mirell Lattik 7. nov. 2018

Põlva ja Tartu Naiskodukaitsjatel oli võimalus osaleda 3. novembril Tartu KHK-s leivakoolitusel. Leivaküpsetamise huvilisi oli kohal kümme.

Soe, värske, maitsev leib

Alustasime rukkileiva küpsetamisega, valmistasime taigna, hoolega vormisime taigna leivavormi ja soojaahju kerkima ta läkski. Nii kaua, kuniks leib kerkis, jagasime paaridesse ja saime teha peenleiba, tavalist saia juustuga, saia erinevate seemnetega erinevates kujundites.

Soe, värske, maitsev leib
Soe, värske, maitsev leib

Varsti läks leib ahju, saiad kerkisid vahepeal ja õige pea vaatasime õhinaga ahju ukse taga saiade küpsemist. Kirjeldamatu oli süüa enda tehtud sooja, äsja ahjust võetud saia. Nii maitsev! Ahvatluseks mõned pildid.

Aitäh Põlva Naiskodukaitse koolituse eest ja aitäh Esti eestvedamise eest. 

Uuel aastal on plaanis uuesti küpsetada, kes tänavu ei jõudnud, uuel aastal uue hooga.
 
Fotode autor: Mirell Lattik
Soe, värske, maitsev leib

FastLion CMS

Soe, värske, maitsev leib

Soe, värske, maitsev leib

Alustasime rukkileiva küpsetamisega, valmistasime taigna, hoolega vormisime taigna leivavormi ja soojaahju kerkima ta läkski Nii kaua, kuniks leib kerkis, jagasime paaridesse ja saime teha peenleiba, tavalist saia juustuga, saia erinevate seemnetega erinevates kujundites Põlva ja Tartu Naiskodukaitsjatel oli võimalus osaleda 3. novembril Tartu KHK-s leivakoolitusel. Leivaküpsetamise huvilisi oli kohal kümme.

Soe, värske, maitsev leib

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse