Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Sadama jaoskond 2019. aastal Sadama jaoskond 2019 aastal Sama ja veel tegusamalt astume edasi ka aastal 2020 ! Sadama jaoskond 2019. aastal

Sadama jaoskond 2019. aastal

Juhatus 2019. aastal:

Esinaine: Krista Kiil

Aseesinaine: Kirstin Raudsepp

Juhatuse liikmed: Marit Viiding, Olga Männik, Anneliis Hiire

 

2019. aastal valiti Sadama jaoskonda uued juhatuse liikmed. Aasta tõi juurde veel mõned uued liikmed ja aasta lõpuks oli meid koos juba 43 liiget, kellest 41 on tegev- ja kaks toetajaliiget.


2019. aasta jaoskonna motivatsiooniüritus toimus seekord ühel septembrikuu pühapäeval Pedassaarel. Saar on paljudele naiskodukaitsjatele ja kaitseliitlastele tuttav paik, sest seal on toimunud mitmeid Kaitseliidu poolt korraldatud õppuseid. Enamikule üritusel osalejatele oli see saarele siiski esmakordne külastus ning kõigil tekkis pärast mõnusat matka soov sinna tagasi minna. Saarel on RMK poolt püstitatud varjualused, kus sai hetkeks vihma varju minna ning kaasavõetud sööki valmistada ja kõhtu kinnitada. Saarele sõidutasid naised Kaitseliidu rannikukaitsjad, kellega Sadama jaoskond on varemgi koostööd teinud. Kõik osalejad kinnitasid, et selliseid üritusi võiks rohkem olla.

 

Sadama ja Põhja jaoskond tegid ühise orienteerumise Paljassaare poolsaarel. Ülesandeks oli läbida GPS-koordinaatpunktid ja korjata igast punktist number. Punktid tuli läbida õiges järjestuses, et tuleks õige vastus. Üritus ise oli lõbus, sportlik ja hästi korraldatud. Iga osaleja sai ka sümboolse meene.

 

Sadama jaoskonna liikmed on esindanud Naiskodukaitset mitmetel erinevatel üritustel nagu Anname Au, Tallinna maleva laskevõistlus, Vabariigi aastapäeva ja Võidupüha paraad, Teletorni perepäev, sportlikud Jane Bond ja Xena Reid jne. Lisaks panustame ka Kaitseliidu üksustesse.

 

Sama ja veel tegusamalt astume edasi ka aastal 2020 !

FastLion CMS

Sadama jaoskond 2019 aastal

Sadama jaoskond 2019 aastal

Juhatus 2019 aastal: Esinaine: Krista Kiil Aseesinaine: Kirstin Raudsepp Juhatuse liikmed: Marit Viiding, Olga Männik, Anneliis Hiire 2019

Sadama jaoskond 2019. aastal

www.naiskodukaitse.ee © 2021 » Naiskodukaitse