Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Sadama jaoskond 2018. aastal Sadama jaoskond 2018 aastal Vaat' nii ägedad ja mitmekülgsed näkid meie jaoskonnas ongi! Sadama jaoskond 2018. aastal

Sadama jaoskond 2018. aastal

Sadama jaoskonna juhatus 2018. aastal:

Esinaine: Krista Kiil

Aseesinaine: Kirstin Raudsepp

Juhatuse liikmed: Gertrud Väravas, Egge Edussaar-Harak, Maarja Vesi

 

2018. aastal alustasid värskete uute lehtedena jaoskonna juhtimist esinaine ja aseesinaine. Jätkus jaoskonna kasvamine – 2018. aasta lõpuks oli meid kokku 37, kellest 35 tegev- ja 2 toetajaliiget.

 

2018. aastal saime jaoskonna juurde Sadama kodutütarde rühma, kellega tegelemise on enda peale võtnud Triin Kravets ja Gertrud Väravas. Oleme oma kodutütarde üle uhked!

 

Motivatsiooniüritusena mängisime 2018. aastal geopeitust ja pärast seda korraldasime grilliõhtu. Geopeitus on väga vahva meelelahutus ja mõned meist mängivad aeg-ajalt seda siiani. Üritusele kutsusime osalema ka meie kodutütred. Kuna geopeitust päris kõik üritusel osalejad mängida ei soovinud ja hilisem grilliüritus kogus osalejaid rohkem, siis algatasime jaoskonna liikmete omavahelise suhtluse edendamiseks jaoskonna teemaõhtute sarja. Esimesena korraldasime teeõhtu, seejärel juba lauamängude õhtu ning saunaõhtu. Üritused leidsid positiivset vastukaja, mis näitab, et oleme õigel teel!

 

Ringkonna tasandil panustasime koostöös Lääne jaoskonnaga evakuatsiooniõppuse korraldamisesse, kus peeti silmas ka emadepäeva (erinevad töötoad, loengud jms) ning mis õnnestus kõik väga edukalt.

 

Eraldi väärib märkimist, et alates 2018. aastast on meil jaoskonnas olemas päris oma mentor, kes vajadusel meie liikmeid toetab ja abistab.

 

2018. aastal esindasid üleriigilisel toitlustuse erialavõistlusel Tallinna ringkonda Sadama jaoskonna naised, kes saavutasid auhinnalise kolmanda koha.

 

Meie naised on esindanud Naiskodukaitset mitmetel erinevatel üritustel nagu sinilillede müük Anname Au kampaania raames, Tallinna maleva laskevõistlus, Vabariigi aastapäeva ja Võidupüha paraad, Teletorni perepäev, sportlikud Xena Reid, Jane Bond ja palju muud, sh ka Kaitseliidu üksustesse panustamine.

 

Vaat' nii ägedad ja mitmekülgsed näkid meie jaoskonnas ongi! 

FastLion CMS

Sadama jaoskond 2018 aastal

Sadama jaoskond 2018 aastal

Sadama jaoskonna juhatus 2018 aastal: Esinaine: Krista Kiil Aseesinaine: Kirstin Raudsepp Juhatuse liikmed: Gertrud Väravas, Egge Edussaar-Harak, Maarja Vesi 2018

Sadama jaoskond 2018. aastal

www.naiskodukaitse.ee © 2021 » Naiskodukaitse