Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt
Naiskodukaitse ringkondade spordivõistlused Naiskodukaitse ringkondade spordivõistlused Võistlused toimusid 18. -19. augustini Vana-Võidus aastapäev Naiskodukaitse ringkondade spordivõistlused

Naiskodukaitse ringkondade spordivõistlused

Kairit Tops

Võistlused toimusid 18.-19.augustini Vana-Võidus

Võõrustajaks olid Sakala ringkonna NKK. Alutaguse ringkonda esindasid Kadre, Maarika, Piret, Laine, Virve ja Kairit. Esimeseks alaks oli pendelteatejooks, kus andsime endast parima ja saavutasime 5 koha. Sellele järgnesid petank ja kolmevõistlus samalajal. Petanki mängisid Maarika, Piret ja Virve ning jagasime 7.-8. kohta. Kolmevõistlus koosnes püssilaskmisest, mida tegi meil Piret ja 1 km rada oli rattaga vaja sõita 5 ringi ning sellega sai suurepäraselt hakkama meil Maarika ja lõpuks tuli joosta viimaseks alaks oli 1 km jooks, mida meil läbis Laine. Ülejäänud alasid tegime kõik ühiselt - korvpalli vabavisked ja raskusvise ja indiaca.  Arvestades selle mängu juures seda, et pooled meie võistkonnast mängisid esimest korda seda mängu, läks meil väga hästi ja pääsesime isegi finaali, mis toimus järgmisel päeval. Teisel päeval mängitud finaalides meil enam nii hästi ei läinud, jäime neljandaks. Üldarvestuses tõime koju tubli 3 koha kolmeteistkümne võistkonna seas.

Võistlused pakkusid palju põnevust ja konkurents oli üsna tugev. Jäime oma kohaga rahule ning järgmine aasta tahaks sammuke kõrgemale tõusta.

FastLion CMS

Võõrustajaks olid Sakala ringkonna NKK Alutaguse ringkonda esindasid Kadre, Maarika, Piret, Laine, Virve ja Kairit Võistlused toimusid 18.-19.augustini Vana-Võidus