Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Meditsiinigrupi suvine õppepäev Meditsiinigrupi suvine õppepäev Möödunud laupäeval, 8. juunil toimus Tallinna ringkonna meditsiini erialagrupil üle pika aja õppepäev, kus käidi läbi nii esmaabi andmise põhitõed kui ka arutleti suviste traumade eripärade üle. Osalemas oli ka meditsiinihuvilisi Kaitseliidu Tallinna malevast. Kohtumiseni järgmistel meditsiinialastel õppustel! ← Eelmine Eesti lipu päeva tähistamine Järgmine → Koostööst sünnib edu ehk Tallinna ja Harju ühine avalike suhete õppepäev Meditsiinigrupi suvine õppepäev

Meditsiinigrupi suvine õppepäev

Tairi Välinurm 10. juunil 2013

Möödunud laupäeval, 8. juunil toimus Tallinna ringkonna meditsiini erialagrupil üle pika aja õppepäev, kus käidi läbi nii esmaabi andmise põhitõed kui ka arutleti suviste traumade eripärade üle. Osalemas oli ka meditsiinihuvilisi Kaitseliidu Tallinna malevast.

Alustuseks võeti läbi teooria: päästeahel, hädaabikutse, päästja ohutus, elupäästev esmaabi.

 

Seejärel liiguti edasi praktiliste ülesannete juurde, harjutati elustamist, esmaabivahendite kasutamist ja erinevate haavade sidumist. Mitme osaleja jaoks oli üheks uueks õpitud oskuseks tõhusa kanderaami tegemine lihtsatest vahenditest nagu välivormi jakk ja puutoikad. Samuti oli meditsiinigrupi juhi abile Merri Kastemäele üllatus, et kõik ei teadnudki veel, et ka Eestis toimib hädaabi number 911.

 

Viimaks toimus avatud vestlusring erinevatel teemadel, nt suvel sagedaste õnnetuste ehk uppumise, põletuste, tulekahju, kuumarabanduste, krampide puhul abi andmine. Osalejad rääkisid oma kogemustest, näiteks Katrin Sari, kes sel aastal rühmaparameediku kursusel osaleb, jagas teistega hiljuti õpitud tõdesid.

 

Meditsiinigrupi juhi Mariliis Vahera sõnul olid õppepäeval osalejad  entusiastlikud ja väga huvitatud edaspidistest meditsiinigrupi õppeüritustest, et praktilisi oskusi veelgi enam harjutada.

 

Seega otsustati, et järgmine meditsiinigrupi väljaõppeüritus toimub 23.-25. augustil meditsiini ja pääste kombineeritud väliõppusena. Täpsem info selle kohta saadetakse peagi meditsiinigrupi liikmetele. Keda huvitab meditsiin ja sellega seotud väljaõpe, palun võtta ühendust meditsiini erialagrupi juhi Mariliis Vaheraga (tahs[no-Smpam)am@gmail.com" target="_blank">).

 

Kohtumiseni järgmistel meditsiinialastel õppustel!

Meditsiinigrupi suvine õppepäev

FastLion CMS

Meditsiinigrupi suvine õppepäev

Meditsiinigrupi suvine õppepäev

Alustuseks võeti läbi teooria: päästeahel, hädaabikutse, päästja ohutus, elupäästev esmaabi Seejärel liiguti edasi praktiliste ülesannete juurde, harjutati elustamist, esmaabivahendite kasutamist ja erinevate haavade sidumist Möödunud laupäeval, 8. juunil toimus Tallinna ringkonna meditsiini erialagrupil üle pika aja õppepäev, kus käidi läbi nii esmaabi andmise põhitõed kui ka arutleti suviste traumade eripärade üle. Osalemas oli ka meditsiinihuvilisi Kaitseliidu Tallinna malevast.

Meditsiinigrupi suvine õppepäev

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse