Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Helmi Visnapuu 100 Helmi Visnapuu 100 Naiskodukaitse Põlva ringkonna auliige Helmi Visnapuu tähistas 4. jaanuaril 100 sünnipäeva. Pidulikul koosviibimisel Maaritsa Kultuurimajas käis auliiget õnnitlemas ka Naiskodukaitse Põlva ringkonna esindus. Palju õnne ja tervist! Foto: NKK Põlva ringkond ← Eelmine Seto Suksu Vankrimatk Järgmine → In memoriam Lilia Toomasaar Helmi Visnapuu 100

Helmi Visnapuu 100

Margit Õkva 19. jaan. 2015

Naiskodukaitse Põlva ringkonna auliige Helmi Visnapuu tähistas 4. jaanuaril 100 sünnipäeva. Pidulikul koosviibimisel Maaritsa Kultuurimajas käis auliiget õnnitlemas ka Naiskodukaitse Põlva ringkonna esindus.

Naiskodukaitse instruktor Karin Kivi märkis, et Põlva ringkonnas on liikmeid sama palju, kui auliikmel eluaastaid. «Helmi on jätkuvalt elurõõmus. Naiskodukaitse üritustel osaledes on ta ikka kasutanud võimalust tantsida. Ka oma suurel tähtpäeval oli Helmil jaksu teha kolm tantsu järjepanu,» märkis Karin Kivi.

 

Helmi Visnapuu on üks võtmetegelasi dokumentaalfilmis «Soome lahe õed», mis valmis 2009. aastal Imbi Paju käe all. Film jutustab Eesti ja Soome naiskodukaitsjate ning kodutütarde (lottad ja pikkulottad) koostööst ja sõprusest, mille katkestas Teise Maailmasõja algus ja Eesti okupeerimine.

 

Isamaalisus on Helmi Visnapuud saatnud läbi elu. Aateline naine pääses imekombel Siberisse saatmisest, kuid elu tuli jätkata abikaasata. Südi naine on üles kasvatanud viis last, kellest kolm on jätkuvalt emale toeks.

 

Palju õnne ja tervist!

Helmi Visnapuu 100
Foto: NKK Põlva ringkond

FastLion CMS

Helmi Visnapuu 100

Helmi Visnapuu 100

Naiskodukaitse instruktor Karin Kivi märkis, et Põlva ringkonnas on liikmeid sama palju, kui auliikmel eluaastaid «Helmi on jätkuvalt elurõõmus Naiskodukaitse Põlva ringkonna auliige Helmi Visnapuu tähistas 4. jaanuaril 100 sünnipäeva. Pidulikul koosviibimisel Maaritsa Kultuurimajas käis auliiget õnnitlemas ka Naiskodukaitse Põlva ringkonna esindus.

Helmi Visnapuu 100

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse