Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
5. juuni Orienteerumismäng 5 juuni Orienteerumismäng Naiskodukaitse Räpina jaoskond kutsub kõiki põnevale orieteerumismängule - " Tulin, nägin, võitsin". Kas Sa tead, kes on Naiskodukaitsjad? Kas Sa tead, millega Naiskodukaitse organisatsioon tegeleb? Kas Sa tead, et Räpinas tegutseb Naiskodkaitse Räpina jaoskond? aprill Järgmine → Naiskodukaitse ühisüritus koos noorkotkastega 5. juuni Orienteerumismäng

5. juuni Orienteerumismäng

Kristi Randla 9. mail 2011

Naiskodukaitse Räpina jaoskond kutsub kõiki põnevale orieteerumismängule - " Tulin, nägin, võitsin".
Kas Sa tead, kes on Naiskodukaitsjad? Kas Sa tead, millega Naiskodukaitse organisatsioon tegeleb? Kas Sa tead, et Räpinas tegutseb Naiskodkaitse Räpina jaoskond?

Sul võimalus kõik järgi uurida, sest Räpina jaoskond korraldab oma sünnipäeva raames, 5. juunil kogupereüritusena orienteerumismängu "Tulin, nägin, võitsin". Üritusel löövad kaasa Põlva ringkonna Naiskodukaitsjad, Kodutütred ja Sina, kes Sa soovid väikest põnevust oma pühapäeva.

 

Mis toimub?

Meeskondade moodustamine, orienteerumismängu raja tutvustus ning juhised maastikul liikumise kohta. Rajal asub kuus kontrollpunkti, kus tuleb meeskonnaga sooritada põnevaid ülesandeid. Ees ootavad ülesanded jäävad hetkel saladuseks, sest vastasel juhul kaob põnevus ja mängu võlu. Orienteerumismängu kestvus sõltub meeskonna liikumise tempost, kuid usume, et 2 - 3 tunniga on kõik finišis. Kogunemispunkti asukoht edastatakse üritusele registreerinute e-maili aadressile hiljemalt 1.juuniks.

 

Soovitame tulla sportlikus riietuses, kaasa veepudel ja mobiil, et saaks vajadusel rajal olijatega  kontakti hoida. Osalemiseks on vajalik registreeruda aadressil kuni 31.maini.

Lisainfot küsi või tel: 53312430

 

Tule julgelt üksi, sõbra või kogu  perega ja muuda oma pühapäeva pealelõuna toredaks ja meeldejäävaks elamuseks.

 

 

Kristi Randla

Naiskodukaitse Põlva ringkonna aseesinaine

Räpina jaoskonna juhatuse liige

FastLion CMS

5 juuni Orienteerumismäng

5 juuni Orienteerumismäng

Sul võimalus kõik järgi uurida, sest Räpina jaoskond korraldab oma sünnipäeva raames, 5 juunil kogupereüritusena orienteerumismängu "Tulin, nägin, võitsin" Naiskodukaitse Räpina jaoskond kutsub kõiki põnevale orieteerumismängule - " Tulin, nägin, võitsin".Kas Sa tead, kes on Naiskodukaitsjad? Kas Sa tead, millega Naiskodukaitse organisatsioon tegeleb? Kas Sa tead, et Räpinas tegutseb Naiskodkaitse Räpina jaoskond?

5. juuni Orienteerumismäng

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse