Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
 Kodutütar käis Haapsalu jaoskonnal külas Kodutütar käis Haapsalu jaoskonnal Olen Meribell Rüütel Hiiumaa kodutütar ja Käina rühmajuht. Läksin mina oma kalli ema kutsel Lääne ringkonna Haapsalu jaoskonna koosviibimisele. Olles end toolil juba mugavalt sisse seadnud ning esimese kommi põske pistnud kui kostis Haapsalu jaoskonna esinaise Maire Kruusi kindel hääl. Ta teadvustas, et kõiki kohalviibijaid ootab ees tutvumismäng. Ta palus tõusta püsti neil, kes on sündinud tema poolt välja hõigatud kuul ning siis neil end pisut tutvustada. Jaoskonnas on palju uusi liikmeid ja kõik ei tunne kõiki, ka mind. Niimoodi riburadapidi tutvustasid kõik ennast järge mööda kuniks jõudis see minuni. Olles veidi häbelik tõusin toolilt oktoobrikuu sünnipäevalapsena püsti ja rääkisin, et minul on läbitud juba viiest moodulist neli ja tegemist ootav veel vaid II moodul. Foto: Maire Kruus ← Eelmine Imekaunis suvepäev Järgmine → Väike kogukond hoiab kokku, seda oli tunda! Kodutütar käis Haapsalu jaoskonnal külas

Kodutütar käis Haapsalu jaoskonnal külas

Meribell Rüütel 19. juulil 2022

Olen Meribell Rüütel Hiiumaa kodutütar ja Käina rühmajuht.
Läksin mina oma kalli ema kutsel Lääne ringkonna Haapsalu jaoskonna koosviibimisele. Olles end toolil juba mugavalt sisse seadnud ning esimese kommi põske pistnud kui kostis Haapsalu jaoskonna esinaise Maire Kruusi kindel hääl. Ta teadvustas, et kõiki kohalviibijaid ootab ees tutvumismäng. Ta palus tõusta püsti neil, kes on sündinud tema poolt välja hõigatud kuul ning siis neil end pisut tutvustada. Jaoskonnas on palju uusi liikmeid ja kõik ei tunne kõiki, ka mind. Niimoodi riburadapidi tutvustasid kõik ennast järge mööda kuniks jõudis see minuni. Olles veidi häbelik tõusin toolilt oktoobrikuu sünnipäevalapsena püsti ja rääkisin, et minul on läbitud juba viiest moodulist neli ja tegemist ootav veel vaid II moodul.

Peale värvikirevat ning  rõõmu täis tutvumismängu algas mälu proovile panek. Maret Kollin on minu arvates vägev sõnasepp. Kirjutas valmis toreda muinasjutu, tuginedes seejuures seitsme pöialpoisi tegelastele. Kõik valdas ootusärevus, uudishimu, korraks oldi teadmatuses. Maret palus meil lugeda viieni. Iga viies oli telefonimängust osavõtja. Grupi kaks liiget Irina ja Riin juhatati staabi teise ruumi, et nad toimunust midagi ei kuuleks. Seejärel anti muinasjutt Kajale läbilugemiseks. Ta pidi meelde jätma loetu, kuid see osutus keerukaks, muinasjutt oli niivõrd sisukas. Minu ema Elli ootas põnevusega Kajalt edastatud muinasjuttu. Ülejäänud saalis viibijad olid publikuks. Nagu ikka, kõrvalt vaadates tundub asi lihtsam. Naeru jagus. Me kuulsime, kuidas sisukast muinasjutust jäi järele lõpuks vaid paar lauset. Meile kõigile õpetas see, kui oluline on kommunikatsioon!  Maret lisas kiitusena juurde, et kõige olulisem sai öeldud: 

“Ole Valmis!"

 Kodutütar käis Haapsalu jaoskonnal külas
Kaja sai kätte muinasjutu ja nüüd tuli meelde jätta võimalikult palju infot.Foto: Svetlana Aug
 Kodutütar käis Haapsalu jaoskonnal külas
Siit, siit ja siit.... Foto: Maire Kruus
 Kodutütar käis Haapsalu jaoskonnal külas
Kajale meeldib punumine palju rohkem, kui suure publiku ees munasjuttu vesta. Foto: Maire Kruus

Sellele järgnes ka pisut näputööd. Kõik said endale punuda imetoredad paracort käepaelad. Käepael ulatab abikäe metsas, kui peaks juhtumisi nööri vaja minema. Uskumatu, et käevõrusse sai punutud lausa kaks meetrit vajaminevat nööri. Sel ajal kui me kõik nobedasti nööri nööride vahelt läbi põimisime, jagati infot Naiskodukaitses  ürituste kohta. Kõik küsimused said vastuse, sest Maire ütles rahustavalt: “Pole olemas lolle küsimusi!         

 Kodutütar käis Haapsalu jaoskonnal külas
Õpetavad need, kes ise ei oska :). Foto: Maire Kruus
 Kodutütar käis Haapsalu jaoskonnal külas
Oi, oi .....! Kuidas nüüd edasi? Foto: Maire Kruus
 Kodutütar käis Haapsalu jaoskonnal külas
Tore meeskonnatöö. Foto: Maire Kruus

FastLion CMS

Kodutütar käis Haapsalu jaoskonnal

Kodutütar käis Haapsalu jaoskonnal

Peale värvikirevat ning rõõmu täis tutvumismängu algas mälu proovile panek Maret Kollin on minu arvates vägev sõnasepp Olen Meribell Rüütel Hiiumaa kodutütar ja Käina rühmajuht.Läksin mina oma kalli ema kutsel Lääne ringkonna Haapsalu jaoskonna koosviibimisele. Olles end toolil juba mugavalt sisse seadnud ning esimese kommi põske pistnud kui kostis Haapsalu jaoskonna esinaise Maire Kruusi kindel hääl. Ta teadvustas, et kõiki kohalviibijaid ootab ees tutvumismäng. Ta palus tõusta püsti neil, kes on sündinud tema poolt välja hõigatud kuul ning siis neil end pisut tutvustada. Jaoskonnas on palju uusi liikmeid ja kõik ei tunne kõiki, ka mind. Niimoodi riburadapidi tutvustasid kõik ennast järge mööda kuniks jõudis see minuni. Olles veidi häbelik tõusin toolilt oktoobrikuu sünnipäevalapsena püsti ja rääkisin, et minul on läbitud juba viiest moodulist neli ja tegemist ootav veel vaid II moodul.

Kodutütar käis Haapsalu jaoskonnal külas

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse