Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Põlva ringkond valis ringkonnakogul endale auliikme Põlva ringkond valis ringkonnakogul Põlva ringkonna juhatusel on tavaks saanud märtsi teisel nädalal kokku kutsuda ringkonnakogu, et kokku võtta oma eelmise aasta tegevus ja sellele hinnang anda. Sellel aastal saadi kokku reedel, 11. märtsil, hubases kodukohvikus „Tillu“. Foto: Põlva ringkond ← Eelmine Muljeid patrullvõistluselt Must Kotkas 2021 Järgmine → Minu esimene baasväljaõppe moodul - ohutushoid Põlva ringkond valis ringkonnakogul endale auliikme

Põlva ringkond valis ringkonnakogul endale auliikme

Aike Meekler 13. märtsil 2022

Põlva ringkonna juhatusel on tavaks saanud märtsi teisel nädalal kokku kutsuda ringkonnakogu, et kokku võtta oma eelmise aasta tegevus ja sellele hinnang anda. Sellel aastal saadi kokku reedel, 11.märtsil, hubases kodukohvikus „Tillu“.

Põlva ringkond valis ringkonnakogul endale auliikme
Põlva ringkonna auliige Anne Vasarik koos ringkonna esinaise Kersti Kõrge ja aseesinaise Kristel Pehk´iga. Foto: Aike Meekler

Nagu ikka, kuulati kõigepealt jaoskondade esinaiste ettekandeid jaoskondade tegevusest eelmisel aastal. Seejärel tutvustas ringkonna esinaine Kersti Kõrge ringkonna 2021.a. aastaaruannet, mis sai ringkonnakogu poolt kinnitatud. Oma ettekande tegi ka revisjonikomisjoni. Ühise arutelu tulemusena otsustati ringkonna tegevust 2021. aastal hinnata hindega HEA.

Kui eelmise aasta tegevus sai kokku võetud, siis järgmisena arutati selle aasta plaane ning valiti uus ringkonna juhatuse liige ning asendusliige. Ringkonna juhatusega liitub kolmeks aastaks Sille Rebane Räpina jaoskonnast ning asendusliikmena üheks aastaks Kristi Johanson Orajõe jaoskonnast. Tööd juhatuses jätkavad lisaks esinaisele Kersti Kõrge`le ja aseesinaisele Kristel Pehk´ile  veel ka Esti Taal ja Jaanika Mihelson. Suur aitäh senisele juhatuse liikmele Lisete ®virblis´ele ja asendusliikmele Aike Meekler´ile tehtud töö eest.

Põlva ringkond valis ringkonnakogul endale auliikme
Anne Vasarik Foto: Aike Meekler

Seekordne ringkonnakogu oli meie jaoks tavapärasest pidulikum, sest üle mitme aasta valisime ringkonna auliikme. Selle au osaliseks sai meie ringkonna pikaajaline toetajaliige Anne Vasarik, kes on meie naisi juba aastaid lasketiirus laskma õpetanud. Lisaks naistele on ta arendanud ka Põlva maleva liikmete laskeoskuseid ning treenib Põlva noorte võistkondi.

Anne on oma panuse eest kaitseliidu Põlva maleva ja selle struktuuriüksuste tegevusse pälvinud mitmeid aumärke:

 

19.05.2009

Noorte Kotkaste aitaja märk

29.11.2013

Naiskodukaitse Liiliaristi Hõberist

26.05.2014

Noorte Kotkaste Ustava Sõpruse märk

12.01.2018

Kodutütarde Hõbetatud teeneterist

07.05.2019

Noorte Kotkaste Teeneteplaat

10.04.2021   Kaitseliidu „Aasta tegu“ laureaadi tiitel, millega kaasnes Kaitseliidu kuldmünt

 

Samuti on ta pälvinud tunnustusi maakondlikul ning kohaliku omavalitsuse tasandil pikaaegse töö eest suusatamise ja lasketreenerina: 

 

2014  Põlvamaa teenetemärk

2020  Põlva valla aukodanik

Põlva ringkond valis ringkonnakogul endale auliikme
Ringkonnakogu delegaadid ja auliige Anne Vasarik.Foto: Põlva ringkond

FastLion CMS

Põlva ringkond valis ringkonnakogul

Põlva ringkond valis ringkonnakogul

Põlva ringkonna auliige Anne Vasarik koos ringkonna esinaise Kersti Kõrge ja aseesinaise Kristel Pehk´iga Foto: Aike Meekler Nagu ikka, kuulati kõigepealt jaoskondade esinaiste ettekandeid jaoskondade tegevusest eelmisel aastal Põlva ringkonna juhatusel on tavaks saanud märtsi teisel nädalal kokku kutsuda ringkonnakogu, et kokku võtta oma eelmise aasta tegevus ja sellele hinnang anda. Sellel aastal saadi kokku reedel, 11.märtsil, hubases kodukohvikus „Tillu“.

Põlva ringkond valis ringkonnakogul endale auliikme

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse