Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kerli Tael on Lääne ringkonna "Aasta naiskodukaitsja 2022" Kerli Tael on Lääne Naiskodukaitse Lääne ringkonna Risti jaoskonna juhatus on otsustanud seada „Aasta naiskodukaitsja 2022“ nominendiks KERLI TAEL. Kerli tuli Naiskodukaitsesse peaaegu viis aastat tagasi Risti jaoskonna tegevliikmeks. Ta on alates sellest hetkest vabatahtlikuna panustanud Naiskodukaitse tegemistesse oma aega suure südame ja pühendumisega. Tema initsiatiivil on liitunud uusi liikmeid aastate jooksul Risti jaoskonnaga. Kerli toetab alati uusi liikmeid ning aitab neil kohaneda organisatsiooniga. Ta on ääretult hea suhtleja, mõnusa huumorisoonega ja naerusuine naine. Temast pakatab positiivsust. Väga ettevõtlik, alati aktiivne, kaasakiskuv ja abivalmis kõikide ürituste läbiviimisel. Julgeme küll öelda, et kõik mida ta ette võtab, viib ka ellu. Siinkohal tooksime välja mõned tema algatatud üritused, mis on kujunenud traditsiooniks: märtsis “Vastlapäeva laskevõistlus” humoorikas võtmes koostöös Lääne ringkonna jaoskondade ning teiste tsiviilstruktuuridega. Selle aasta juuli Piirsalu Perepäev ei möödunud ka ilma, et ta poleks kaasanud Naiskodukaitset ning tutvustanud „Ole valmis!“ äppi kogukonnale. Foto: Kerli erakogu ← Eelmine Meistriks sünnitakse, harjutamine annab kogemuse- jätkame igatahes! Järgmine → MEIE MÄRKASIME PARIMAID Kerli Tael on Lääne ringkonna "Aasta naiskodukaitsja 2022"

Kerli Tael on Lääne ringkonna "Aasta naiskodukaitsja 2022"

Maret Kollin ja Aet Tänav 1. nov. 2022

Naiskodukaitse Lääne ringkonna Risti jaoskonna juhatus on otsustanud seada „Aasta naiskodukaitsja 2022“ nominendiks KERLI TAEL. Kerli tuli Naiskodukaitsesse peaaegu viis aastat tagasi Risti jaoskonna tegevliikmeks. Ta on alates sellest hetkest vabatahtlikuna panustanud Naiskodukaitse tegemistesse oma aega suure südame ja pühendumisega. Tema initsiatiivil on liitunud uusi liikmeid aastate jooksul Risti jaoskonnaga. Kerli toetab alati uusi liikmeid ning aitab neil kohaneda organisatsiooniga. Ta on ääretult hea suhtleja, mõnusa huumorisoonega ja naerusuine naine. Temast pakatab positiivsust. Väga ettevõtlik, alati aktiivne, kaasakiskuv ja abivalmis kõikide ürituste läbiviimisel. Julgeme küll öelda, et kõik mida ta ette võtab, viib ka ellu. Siinkohal tooksime välja mõned tema algatatud üritused, mis on kujunenud traditsiooniks: märtsis “Vastlapäeva laskevõistlus” humoorikas võtmes koostöös Lääne ringkonna jaoskondade ning teiste tsiviilstruktuuridega. Selle aasta juuli Piirsalu Perepäev ei möödunud ka ilma, et ta poleks kaasanud Naiskodukaitset ning tutvustanud „Ole valmis!“ äppi kogukonnale.

Kerli Tael on Lääne ringkonna "Aasta naiskodukaitsja 2022"
Diana Saarniit oli Lääne ringkonna "Aasta naiskodukaitsja 2021" ja sellel aastal andis just tema Kerlile üle selle aasta tiitli kogu ringkonna nimel. Foto: Kalle Kollin

Kerlilt saadud ideed ja plaanid on tihti jaoskonna poolt teostatavad. Tema panus jaoskonna tegevusse on olnud ka üritustel sponsorluse näol. Sebib ei tea kust ja kelle käest välja auhindu. Ei pea ka paljuks oma väikefirma tegemistega üritustele õlga alla panna. Kerli on tugev isiksus, kellel on kindel nägemus asjadest, jagades oma arvamust ning julgeb neid välja öelda. Ta on kindlasti üks hea, isegi väga hea meeskonnakaaslane. Enne, kui tegutseb, kaalub kõik võimalikud ja mittevõimalikud variandid võtmeisikutega läbi. See omakorda tagabki parima koostöö ja tulemuse. Parim tulemus on talle tähtis. Kerli kannatab kriitikat ning oskab ka kriitikat hästi analüüsida. Tema jaoks ei ole kriitika halvustav noot, vaid õppimise koht. Tihti on just tema konfliktide lahendaja, jäädes sealjuures tasakaalukaks ja neutraalseks. Tema peale võib loota! Kerli on alates selle aasta maist Risti jaoskonna aseesinaine. Seda, et talle meeldib juhtida ja jaoskonna asju korraldada, on tema igast tegudest näha.

 

Kerli juhib Risti noorte tegevust noorteorganisatsioonis. Kerli on noortejuht alates 2020, tema juhtida on rühm “Risti noored”, kuhu kuuluvad nii tüdrukud kui ka poisid. Noorte tegevuse mitmekesistamiseks on ta kirjutanud koos abiga mitmeid projekte. Kerli kaasab aktiivselt naiskodukaitse üritustele- “Anname Au”, küüditamise mälestuspäevad, pidulikud üritused- oma rühma noori. 

 

Nende aastate jooksul on ta läbinud kõik baasväljaõppe moodulid, koolitanud end juhina Kaitseliidu Koolis JUP I kursusel 2020 aastal ning Evakuatsioonirühma baaskursuse 2022 aastal.

 

Kerli peres kasvab 2 last, üks neist 2-aastane.

Kerli Tael on Lääne ringkonna "Aasta naiskodukaitsja 2022"
Kerli koos Risti jaoskonna naistega. Foto: Kerli erakogust
Kerli Tael on Lääne ringkonna "Aasta naiskodukaitsja 2022"
Meenutus Kaitseliidu sõdurioskuste kursuselt. Foto: Kerli erakogust
Kerli Tael on Lääne ringkonna "Aasta naiskodukaitsja 2022"
Kerli on ka pisitütre ema ja oskab oma aega edukalt planeerida pere, töö, noorte ja naiste vahel. Foto: Kerli erakogu
Kerli Tael on Lääne ringkonna "Aasta naiskodukaitsja 2022"
Kerli on noortejuht ja ema ning need rollid saab ühendada. Foto: Kerli erakogu

FastLion CMS

Kerli Tael on Lääne

Kerli Tael on Lääne

Diana Saarniit oli Lääne ringkonna "Aasta naiskodukaitsja 2021" ja sellel aastal andis just tema Kerlile üle selle aasta tiitli kogu ringkonna nimel Foto: Kalle Kollin Kerlilt saadud ideed ja plaanid on tihti jaoskonna poolt teostatavad Naiskodukaitse Lääne ringkonna Risti jaoskonna juhatus on otsustanud seada „Aasta naiskodukaitsja 2022“ nominendiks KERLI TAEL. Kerli tuli Naiskodukaitsesse peaaegu viis aastat tagasi Risti jaoskonna tegevliikmeks. Ta on alates sellest hetkest vabatahtlikuna panustanud Naiskodukaitse tegemistesse oma aega suure südame ja pühendumisega. Tema initsiatiivil on liitunud uusi liikmeid aastate jooksul Risti jaoskonnaga. Kerli toetab alati uusi liikmeid ning aitab neil kohaneda organisatsiooniga. Ta on ääretult hea suhtleja, mõnusa huumorisoonega ja naerusuine naine. Temast pakatab positiivsust. Väga ettevõtlik, alati aktiivne, kaasakiskuv ja abivalmis kõikide ürituste läbiviimisel. Julgeme küll öelda, et kõik mida ta ette võtab, viib ka ellu. Siinkohal tooksime välja mõned tema algatatud üritused, mis on kujunenud traditsiooniks: märtsis “Vastlapäeva laskevõistlus” humoorikas võtmes koostöös Lääne ringkonna jaoskondade ning teiste tsiviilstruktuuridega. Selle aasta juuli Piirsalu Perepäev ei möödunud ka ilma, et ta poleks kaasanud Naiskodukaitset ning tutvustanud „Ole valmis!“ äppi kogukonnale.

Kerli Tael on Lääne ringkonna "Aasta naiskodukaitsja 2022"

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse