Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Järvamaa aasta naiskodukaitsja on Piret Saul Järvamaa aasta naiskodukaitsja on Järva maleva aastapäevapeol Türi vallas selgusid aasta tublim kaitseliitlane ja naiskodukaitsja. Aasta naiskodukaitsja tiitli sai Piret Saul Paide jaoskonnast. ← Eelmine Järgmine → Esinaine Kerlin Tealane: oleme oma parimas vormis! Järvamaa aasta naiskodukaitsja on Piret Saul

Järvamaa aasta naiskodukaitsja on Piret Saul

Maarit Nõmm 13. nov. 2022

Järva maleva aastapäevapeol Türi vallas selgusid aasta tublim kaitseliitlane ja naiskodukaitsja. Aasta naiskodukaitsja tiitli sai Piret Saul Paide jaoskonnast.

Järvamaa aasta naiskodukaitsja on Piret Saul
Foto: Urmas Glase
Piret Saul on Naiskodukaitse liige alates aastast 2004. Piret on aktiivne, kohusetundlik ja kaasamõtleja. Tema peale saab alati loota – mida lubab, selle teeb ära ja rohkemgi veel. Piret suhtub oma ülesannetesse väga tõsiselt ja äärmiselt suure kohusetundega. Tema hallata jaoskonna dokumentatsioon, aktiivsuse arvestus ja muu paberimajandus. Kogu see mahukas valdkond on Pireti kontrolli all. Ta on täpne, peab tähtaegadest kinni ja nõuab seda ka teistelt. Piret on Paide jaoskonna aseesinaine ja Järva ringkonna aseesinaine.
Piret mõistab et juhina on ta võtnud endale kohustuse arendada ja edendada isamaalisi väärtusi ja seda on ta ka suure pühendumusega teinud. Ta on liige, kelle aktiivsus on aastatega tõusnud. Piretil on tohutult palju pealehakkamist, tema südamelähedane tegevus on laskmine, millega ta on ka läbi aastate tegelenud.
← Eelmine

FastLion CMS

Järvamaa aasta naiskodukaitsja on

Järvamaa aasta naiskodukaitsja on

Foto: Urmas Glase Piret Saul on Naiskodukaitse liige alates aastast 2004 Piret on aktiivne, kohusetundlik ja kaasamõtleja Järva maleva aastapäevapeol Türi vallas selgusid aasta tublim kaitseliitlane ja naiskodukaitsja. Aasta naiskodukaitsja tiitli sai Piret Saul Paide jaoskonnast.

Järvamaa aasta naiskodukaitsja on Piret Saul

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse