Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Avatud sadamate päev Avatud sadamate päev Naiskodukaitse Lääne ringkonna Vormsi jaoskonna naised olid 30. aprillil kui „üks mees“ esindatud Avatud sadamate päeval Sviiby sadamas. Kuna oleme alles loodud ja uus jaoskond, siis võimalust ennast tutvustada, oma tegemistest rääkida ja „pildil olla“ kasutame ära igal ajal. sünnipäeva Avatud sadamate päev

Avatud sadamate päev

Riima Koch, Vormsi jaoskonna esinaine 30. mail 2022

Naiskodukaitse Lääne ringkonna Vormsi jaoskonna naised olid 30. aprillil kui „üks mees“ esindatud Avatud sadamate päeval Sviiby sadamas. Kuna oleme alles loodud ja uus jaoskond, siis võimalust ennast tutvustada, oma tegemistest rääkida ja „pildil olla“ kasutame ära igal ajal.

Üritus ise oli tore, hästi organiseeritud ja rahvast üsna palju. Margit Paimla, Riina Ernesaks, toetajaliige ja ürituse organisaator Ene Sarapuu ja mina suhtlesime osalejatega aktiivselt, viisime läbi veel viimast päeva „Anname au“ kampaaniat ja tutvustasime „Ole valmis“ äppi. Rahvas oli sellest kõigest väga huvitatud, paljud teadsid äppi, saime sel teemal mõtteid vahetada, mitmetele pakkus see suurt huvi, ning saime kohapeal seda tutvustada, müüsime viimaseid kampaaniatooteid ning rääkisime endast ja Naiskodukaitsest laiemas plaanis.

 

Vormsilaste ja meie saare külaliste huvi ja tugi meie tegemistele oli rõõmustav ja lootust andev.

 

Üritus ise oli tore, hästi organiseeritud ja rahvast üsna palju. Margit Paimla, Riina Ernesaks, toetajaliige ja ürituse organisaator Ene Sarapuu ja mina suhtlesime osalejatega aktiivselt, viisime läbi veel viimast päeva „Anname au“ kampaaniat ja tutvustasime „Ole valmis“ äppi. Rahvas oli sellest kõigest väga huvitatud, paljud teadsid äppi, saime sel teemal mõtteid vahetada, mitmetele pakkus see suurt huvi, ning saime kohapeal seda tutvustada, kogusime viimaseid annetusi Sinilillekampaania toodetelt ning rääkisime endast ja Naiskodukaitsest laiemas plaanis.

 

Vormsilaste ja meie saare külaliste huvi ja tugi meie tegemistele oli rõõmustav ja lootust andev.

Avatud sadamate päev
Riina, Riima, Margit ja Ene tutvustamas Naiskodukaitset. Foto: Vormsi jaoskond

FastLion CMS

Avatud sadamate päev

Avatud sadamate päev

Üritus ise oli tore, hästi organiseeritud ja rahvast üsna palju Margit Paimla, Riina Ernesaks, toetajaliige ja ürituse organisaator Ene Sarapuu ja mina suhtlesime osalejatega aktiivselt, viisime läbi veel viimast päeva „Anname au“ kampaaniat ja tutvustasime „Ole valmis“ äppi Naiskodukaitse Lääne ringkonna Vormsi jaoskonna naised olid 30. aprillil kui „üks mees“ esindatud Avatud sadamate päeval Sviiby sadamas. Kuna oleme alles loodud ja uus jaoskond, siis võimalust ennast tutvustada, oma tegemistest rääkida ja „pildil olla“ kasutame ära igal ajal.

Avatud sadamate päev

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse