Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
2020. aasta Põhja jaoskonnas 2020 aasta Põhja jaoskonnas Foto: Maris Soonsein Aasta lõpus jäi ära ringkonna aastapäeva pidulik aktus, kuid aasta tublimatest tublimad said siiski tunnustuse kätte, mitmed Põhja jaoskonna liikmed sealhulgas: ringkonna tänukirja pälvis Evelyn Lill , Katre Kröönström pärjati heade tulemuste eest laskevõistlustel tiitliga Aasta Püss 2020 2020. aasta Põhja jaoskonnas

2020. aasta Põhja jaoskonnas

Jaoskonna juhatus 2020. aastal:

Esinaine: Sirle Baldesport-Märss

Aseesinaine: Margit Saagpakk

Juhatuse liikmed: Evelyn Lill, Katrin Rannaste (alates juulist 2020 asendas Maris Soonsein), Helena Kerge

 

---

 

Aasta algas üldkoosolekuga jaanuaris, kus tegime kokkuvõtteid ja plaane. Plaane, mida paar kuud hiljem alanud koroonapandeemia ellu ei lubanud viia, vähemalt mitte kõiki ja nii nagu algselt soovitud.

2020. aasta Põhja jaoskonnas
Üldkoosolek. Foto: erakogu

2020. aasta jooksul lahkus Põhja jaoskonna koosseisust viis liiget ja sama palju tuli ka juurde, nii et jätkame jõuliselt 53 liikmega Tallinna ringkonna kaheksalapselises peres. Kahjuks pidime ära jätma motivatsiooniürituse ning seetõttu pole kõik koos aega saanud veetagi.

 

Kevad läks valdavalt koroona dirigeerimisel ning ka meie jaoskonna liikmed püüdsid võimaluste piires panustada nii Terviseameti staabis, häirekeskuse infotelefonil kui ka PERHi valves.

 

Nagu ka varasematel aastate kokkuvõtetes mainitud, siis Põhja jaoskonnas on tublid laskurid. 2020. aastal toimus kaks üle-eestilist Naiskodukaitse laskevõistlust, üks sportrelvadest ja teine AK4st laskmises. Tallinna ringkonna võistkondades osalesid põhjakatest Sirle Baldesport-Märss (nii sportrelvade kui ka AK4 võistlusel), Oliivia Stella Salm (sportrelvade võistlusel, sh 1. koht individuaalarvestuses) ja Katre Kröönström (AK4 võistlusel). Võistkondlikult saavutati mõlemal võistlusel tubli 3. koht.

2020. aasta Põhja jaoskonnas
Laskevõistlustel. Foto: erakogu

Tänavu toimus ringkonna laskevõistlus Jane Bond kaheksandat korda ning ka selle üldvõit tuli tänu Katre Kröönströmi täpsele käele ja silmale meie jaoskonda. Katre sai koju viia uhke rändkarika, mille annetas meile just kaheksa-aastaseks saanud võistlusel Kaitseliidu ülem Riho Ühtegi isiklikult. Võistlust viis läbi spordigrupp, keda kõik need aastad on aidanud ja toetanud meie jaoskonda kuuluv laskeinstruktor Karin Muru.

 

Koostöös Akadeemilise jaoskonnaga korraldasime septembris õpitubade päeva. Selle raames oli jaoskonna liikmeid väljas erinevates tegevustes: korraldusmeeskonnas, mis käis koos alates maikuust; õpitubade läbiviijatena; toitlustajatena ning ka evakuatsioonirühma koosseisus. Õpitubade päev oli väga hea üritus, mille raames saime proovile panna ka evakuatsioonirühma erinevate meeskondade oskusi ja teadmisi.

2020. aasta Põhja jaoskonnas
Õpitoad. Foto: Maris Soonsein

Aasta lõpus jäi ära ringkonna aastapäeva pidulik aktus, kuid aasta tublimatest tublimad said siiski tunnustuse kätte, mitmed Põhja jaoskonna liikmed sealhulgas: ringkonna tänukirja pälvis Evelyn LillKatre Kröönström pärjati heade tulemuste eest laskevõistlustel tiitliga Aasta Püss 2020.

FastLion CMS

2020 aasta Põhja jaoskonnas

2020 aasta Põhja jaoskonnas

Jaoskonna juhatus 2020 aastal: Esinaine: Sirle Baldesport-Märss Aseesinaine: Margit Saagpakk Juhatuse liikmed : Evelyn Lill, Katrin Rannaste (alates juulist 2020 asendas Maris Soonsein), Helena Kerge --- Aasta algas üldkoosolekuga jaanuaris, kus tegime kokkuvõtteid ja plaane

2020. aasta Põhja jaoskonnas

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse