Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Veebruarikuu koolikülastused Veebruarikuu koolikülastused Naiskodukaitse liikmed käivad koolides organisatsiooni tutvustamas nii riigikaitse tundides kui ka väljaspool neid tunde. Sellel aastal tehti ots lahti külastustega kahte Tallinna kooli, aasta jooksul võib meid kohata mujalgi. " Avalikud suhted ← Eelmine Tallinna ringkonna Toompea jaoskond valis uue juhatuse Järgmine → Eesti 100 Kadaka lasteaias Veebruarikuu koolikülastused

Veebruarikuu koolikülastused

22. veebr. 2018

Naiskodukaitse liikmed käivad koolides organisatsiooni tutvustamas nii riigikaitse tundides kui ka väljaspool neid tunde. Sellel aastal tehti ots lahti külastustega kahte Tallinna kooli, aasta jooksul võib meid kohata mujalgi.

Veebruarikuu koolikülastused

20. veebruaril külastasid Kaitseliidu Tallinna ja Harju maleva ja Naiskodukaitse Tallinna ringkonna liikmed Kadrioru Saksa Gümnaasiumit. Tallinna maleva pealik kol-ltn Toomas Väli andis põhikooli õpilastele ülevaate Kaitseliidust, Tallinna malevast ning rikastas juttu ajalooliste faktide ja näidetega, millele õpilased arukalt reageerisid, osates pealiku küsimustele kiirelt vastata. Tublid! Päeva teises pooles said gümnasistid võimaluse tutvuda Tallinna ja Harju veeblite käe all erinevate relvadega. Koolikülastusel kohtusime ligi 550 õpilasega. Meil oli rõõm näha, et õpilastel on riigikaitse vastu huvi ja loodame kõiki peagi Kaitseliidu, Naiskodukaitse, Noorte Kotkaste või Kodutütarde ridades näha!

Veebruarikuu koolikülastused
Veebruarikuu koolikülastused

21. veebruaril toimus Nõmme Gümnaasiumis vilistlaste päev, kus Tallinna ringkonna naiskodukaitsjad Maret Valner ja Jette Karmin tutvustasid kooliõpilastele Naiskodukaitse organisatsiooni. Naised jagasid oma kogemusi ja värvikaid emotsioone, mida aastad Eesti suurimas naisorganisatsioonis neile pakkunud on. Huvilised said endale ka sõduri lahingvarustust selga proovida.

 
Maret: "Oli väga meeliülendav tutvustada Naiskodukaitset just meile armsaks jäänud koolis ja näha, kui palju noorte seas riigikaitse huvi tekitab."
Veebruarikuu koolikülastused

FastLion CMS

Veebruarikuu koolikülastused

Veebruarikuu koolikülastused

20 veebruaril külastasid Kaitseliidu Tallinna ja Harju maleva ja Naiskodukaitse Tallinna ringkonna liikmed Kadrioru Saksa Gümnaasiumit Naiskodukaitse liikmed käivad koolides organisatsiooni tutvustamas nii riigikaitse tundides kui ka väljaspool neid tunde. Sellel aastal tehti ots lahti külastustega kahte Tallinna kooli, aasta jooksul võib meid kohata mujalgi.

Veebruarikuu koolikülastused

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse