Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Valga ringkond 'GRILLFESTIL' Valga ringkond 'GRILLFESTIL' Laupäeval, 17. mail leidsid Valga kultuurikeskuse ees aset Lõuna-Eesti meistrivõistlused grillimises – Grillfest. Osalejate arvult oli tegu Eesti Grilliliidu seni suurima piirkondliku jõuprooviga. Järgmine → Sõbrapäeva orienteerumismatk Tõrvas Valga ringkond 'GRILLFESTIL'

Valga ringkond 'GRILLFESTIL'

Rein Säinas 21. mail 2014

Laupäeval, 17.mail leidsid Valga kultuurikeskuse ees aset Lõuna-Eesti meistrivõistlused grillimises – Grillfest. Osalejate arvult oli tegu Eesti Grilliliidu seni suurima piirkondliku jõuprooviga.

Valga ringkond 'GRILLFESTIL'
Meie naiskond :D

Osales viisteist võistkonda, kes panid oskused mängu kolmes voorus. Toiduhuvilistest ja hobikokkadest tiimid näitasid oskusi Rakvere searibi ja Talleggi kanaliha küpsetamisel ning Kaupmehe fantaasiavoorus. Viiendat korda Valgas toimuvast grillfestist võttis osa ka Valga NKK võistkond koosseisus Olesja Kaart, Raili Siimann, Ülle Säinas, Tiina Lall, Germo Kalvet, Rein Säinas.

Valga ringkond 'GRILLFESTIL'
Ülle diplomiga

Searibi küpsetamises kuulutas ¾ürii parimaks Campingaz Teami. Järgnesid BBQ Semud ja Valga Naiskodukaitse.
Kanaliha puhul aga avaldas hindajatele muljetValga kultuurikeskuse töö. Järgnesid BBQ Semud ja Keskerakond. Valga Naiskodukaitse pidi leppima neljanda kohaga.

 

Fantaasiavoorus pakkus Valga NKK kohtunikele joogiks omavalmistatud odralimmonaadi. Peale kohtunike jäi joogi värske ja omapärane maitse keelele ka pealtvaatajatele ning retseptitahtjate voog ei ole vaibunud tänase päevani. Veel oli fantaasiavoorus välja pakkuda grillitud šampinjonid erinevate täidistega ning grillitud mango toorjuustu-vahukoore kreemiga .

Üldarvestuses tuli Lõuna-Eesti grillivõistluse meistriks võistkond BBQ Semud. Valga NKK tiim jäi kokkuvõttes viiendale kohale. Viimase nelja aasta jooksul on Valga naiskodukaitse võistkond alati platseerunud esimese viie seas. Nüüd jääb üle loota, et motivatsiooni jätkamiseks jagub ka järgmiseks aastaks. 


FastLion CMS

Valga ringkond 'GRILLFESTIL'

Valga ringkond 'GRILLFESTIL'

Meie naiskond :D Osales viisteist võistkonda, kes panid oskused mängu kolmes voorus Toiduhuvilistest ja hobikokkadest tiimid näitasid oskusi Rakvere searibi ja Talleggi kanaliha küpsetamisel ning Kaupmehe fantaasiavoorus Laupäeval, 17.mail leidsid Valga kultuurikeskuse ees aset Lõuna-Eesti meistrivõistlused grillimises – Grillfest. Osalejate arvult oli tegu Eesti Grilliliidu seni suurima piirkondliku jõuprooviga.

Valga ringkond 'GRILLFESTIL'

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse