Uudised      KKK      Aastaplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tallinna ringkonna juhatus Tallinna ringkonna juhatus Loodan, et olen suutnud ka midagi läbi oma tegevuse organisatsioonile vastu pakkuda Tallinna ringkonna juhatus

Tallinna ringkonna juhatus

Ringkonda juhib viieliikmeline juhatus.

'

Tallinna ringkonna juhatus

Ringkonna esinaine Anneli Looken

 

Sünniaeg: 1982

Haridus: Tallinna Tehnikaülikool, ärikorralduse bakalaureus

Töökoht: EV Välisministeerium

Naiskodukaitse liige alates: 2012

Senine tegevus Naiskodukaitses: Liitusin Naiskodukaitsega 2012. aasta kevadel ning sellest ajast saadik olen südame ja hingega sellesse organisatsiooni panustanud. Aastatel 2013-2014 olin Toompea jaoskonna juhatuses, 2015-2017 Sadama jaoskonna aseesinaine. Valisin erialagrupiks toitlustamise juba liitumisel ja 2017. aastal oli see grupp minu juhtida. Vabatahtliku instruktorina olen leidnud oma tee organisatsiooni panustamisse.
Naiskodukaitsest on saanud minu südameasi ning lisaks praktilistele ja igapäevaelus rakendatavatele oskustele olen siit ka palju sõpru leidnud.

Tallinna ringkonna juhatus

Ringkonna aseesinaine Triin Kravets

 

Sünniaeg: 1982

Haridus: Sisekaitseakadeemia rakenduskõrgharidus (halduskorraldus)

Töökoht: Sisekaitseakadeemia

Naiskodukaitse liige alates: 2005

Senine tegevus Naiskodukaitses: Sadama jaoskonna liige (al. 15.02.2018), Toompea jaoskonna liige 2005-2018 veebr; 2005.-2010.a -  jaoskonna esinaine, 2015.-2018. a - Tallinna ringkonna juhatuse liige. Erialagruppidest hetkel avalikes suhetes ja noortejuhtides, Kodutütarde Sadama rühma rühmavanem.

 

Ringkonna juhatuse liige Jette Karmin

 //info tulekul

Ringkonna juhatuse liige Mari Koks

 

Sünniaeg: 1987

Haridus: Tartu Ülikool (õigusteadus)

Töökoht: jurist

Naiskodukaitse liige alates: 2014

Senine tegevus Naiskodukaitses: Lääne jaoskonna liige, 2015-2017 jaoskonna juhatuse liige, 2017 -  jaoskonna esinaine. Erialagruppides olnud meditsiinis, avalikes suhetes ja kultuurigrupis.

 

Tallinna ringkonna juhatus

Ringkonna juhatuse liige Sirje Sarapu

 

Sünniaeg: 1968

Haridus: Sisekaitseakadeemia rakenduskõrgharidus (piirivalve eriala)

Töökoht: Politsei- ja Piirivalveamet

Naiskodukaitse liige alates: 2014

Senine tegevus Naiskodukaitses: 

Akadeemilise jaoskonna liige, 2017. aastal olin jaoskonna aseesinaine ja alates 2018. aastast jaoskonna esinaine.

Olen läbinud staabiassistentide baaskursuse ja Naiskodukaitse avalike suhete kursuse ning  kuulun side- ja staabi ning avalike suhete erialagruppi, samuti panustan riigikaitsesse MOVCONi üksuse liikmena.

Tallinna ringkonna juhatus

****

 

 

Ringkonna instruktor Maret Valner

Sünniaeg: 1978

Haridus: kõrgharidus majandusarvestuses (TTÜ Tallinna Kolledž)

Töökoht: Naiskodukaitse Tallinna ringkonna instruktor

Naiskodukaitse liige alates: 2010

Senine tegevus Naiskodukaitses: Liitusin Naiskodukaitsega 2010. a sügisel. Kuulun spordi-, toitlustus- ning side- ja staabigruppi. Vahetult pärast liitumist asusin ringkonna spordigrupi juhi ametikohale. 2011. aastal alustasin tööd ringkonna instruktorina. Enne seda kuulusin ka Akadeemilise jaoskonna juhatusse. 2012. aastal jäin dekreeti ning 2013. aasta kevadel sain teise imearmsa tütre emaks ja veetsin poolteist aastat emapuhkusel. Siiski, kuna niisama käed rüpes istumine mulle ei meeldi, siis tegutsesin lapsehoolduspuhkuse ajal aktiivselt edasi nii toitlustus- kui ka spordigrupi juhina. Tegutsen  lisaks palgatööle ka vabatahtlikuna edasi.

Olen saanud siit organisatsioonist väga palju emotsionaalseid ja praktilisi kogemusi. Olen kohanud inimesi, kes on saanud mulle väga lähedaseks. Loodan, et olen suutnud ka midagi läbi oma tegevuse organisatsioonile vastu pakkuda.

FastLion CMS

Tallinna ringkonna juhatus

Tallinna ringkonna juhatus

Ringkonda juhib viieliikmeline juhatus ' Ringkonna esinaine Anneli Looken Sünniaeg: 1982 Haridus: Tallinna Tehnikaülikool, ärikorralduse bakalaureus Töökoht: EV Välisministeerium Naiskodukaitse liige alates: 2012 Senine tegevus Naiskodukaitses: Liitusin Naiskodukaitsega 2012

Tallinna ringkonna juhatus

www.naiskodukaitse.ee © 2019 » Naiskodukaitse