Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Supi seiklused Tapa taga Supi seiklused Tapa taga Julgustuseks algajale toitlustajale! ← Eelmine Enne katla taha asumist teooria selgeks! Järgmine → Jette juures multikate maailmas Supi seiklused Tapa taga

Supi seiklused Tapa taga

Tiina Aasmaa 3. nov. 2015

Julgustuseks algajale toitlustajale!

Möödunud laupäeva varahommikul enda järel koduust sulgedes oli südames väike värin sees. Kaks hakkamist täis naist olid valmis kõhu täis söötma umbes 200 KL Põhja Kompanii võitlejal ja see tundus meile kui algajatele ikka väga suure väljakutsena.

 

Põhja Kompanii rühmaülem võttis meid hommikul baasis suure toetusega vastu ja peagi võis sõit Tapa poole alata. Auto kõrvalistmel saime kogeda kolonnisõitu ning kontrollpunktides ise raadioside toimimist proovida.

 

Kohale jõudes selgus, et väliköök püstitatakse mäe tippu. Tekitasime teistes palju elevust, kui kolmekesi toidumoona täis autoga end püstloodis mäest üles vinnasime.

 

Välikööki anti meile appi mõned mehed, kes iga meie käsku tõrgeteta täitsid. Oi, kui mõnus tunne see veel oli ... Meeste ülesandeks oli meie juhendamisel välikatel paika panna, vett tassida, puid lõhkuda ja tuld teha. Tuli katla all küll korraks kustus, aga trumbiks osutus uus toitlustusgrupi liige Jane, kelle käe all ikka iga tuli süttib!

 

Väliköök paigas, piirasime selle lindiga ja asusime toimetama, mehed ikka abivalmilt lindi tagant hõikumas, kas mingit abi vaja on.

 

Mäe otsast paistis ka lahingväli, kus lahingtegevus toimus. Meile ulatati kõrvatropid, et rahulikult edasi toimetada saaksime. Nii me siis keetsimegi suppi, ümberringi paugutamine ja maa värisemas.

 

Seekord oli meie valmistada hernesupp, kohv ja tee. Termoste tassimise söömisalale usaldasime samuti tublide ja tugevate Kaitseliidu meeste kätte. Meie saime omakorda köögialal ja välikatla ääres särada.

 

Supi seiklused Tapa taga
Toitlustusalal

Kuna väljasõit algpunktist viibis, siis algselt olime tunni võrra ajahädas, aga tänu koostööle NKK ja KL liikmete vahel lõpetasime päeva siiski graafikujärgselt. Saime ühe toreda ja õpetliku päeva kirja ning ka võitlejad jäid meiega rahule.

 

Siinkohal soovime abivalmeid Põhja Kompanii mehi veelkord tänada!

 

Kardetud viperused ehk suur seiklus jäi ka ära, sest meie endi "üllatuseks" kõik sujus. Julgustan veelkord kõiki NKK liikmeid, eriti toitlustusgrupi liikmeid, liituma meie edaspidiste ettevõtmistega, mis Kaitseliiduga koos toimuvad. Tulge kasvõi korra proovima, äkki teiegi selle toreda metsaköögi pisikuga nakatute ...

FastLion CMS

Supi seiklused Tapa taga

Supi seiklused Tapa taga

Möödunud laupäeva varahommikul enda järel koduust sulgedes oli südames väike värin sees Kaks hakkamist täis naist olid valmis kõhu täis söötma umbes 200 KL Põhja Kompanii võitlejal ja see tundus meile kui algajatele ikka väga suure väljakutsena Julgustuseks algajale toitlustajale!

Supi seiklused Tapa taga

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse