Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Sügist oodates Sügist oodates Suvi on jõudmas otsakorrale ning nüüd on paras aeg teha väike ülevaade verivärske Vaiga jaoskonna suvest ja üldisest käekäigust. Hoolimata asjaolust, et suvi oli tegusate inimeste jaoks lühikesevõitu ja enneolematult kuum, õnnestus meil siiski suve lõpuks üks mõnus koosviibimine teha. ← Eelmine Naiskodukaitse organisatsiooniõppe moodul Kirna õppekeskuses Järgmine → Kampsikute lugu Sügist oodates

Sügist oodates

Kersti Juhanson, Vaiga jsk juhatuse liige 25. augustil 2014

Suvi on jõudmas otsakorrale ning nüüd on paras aeg teha väike ülevaade verivärske Vaiga jaoskonna suvest ja üldisest käekäigust. Hoolimata asjaolust, et suvi oli tegusate inimeste jaoks lühikesevõitu ja enneolematult kuum, õnnestus meil siiski suve lõpuks üks mõnus koosviibimine teha.

Sügist oodates

Augustis külastasime meie Katrini uut ja põnevat maakodu, mis kujunes omaette sündmuseks. Tegemist on endise kõrtsihoonega, kus tegutseti ka piima vastuvõtu punktina. Seega hoone ajalugu on igati kirju ja põnev. Vastne majaomanik tegi meile toreda ringkäigu ning näitas ära ka kõige väiksemad, kuid mitte vähem huvitavad, kohakesed ja nurgad. Maja tekitas naistes elevust ning üheskoos jõuti otsusele vajadusel majaabiliseks asuda. Sauna valmimisel saunanaiseks.

Pärast majaga tutvumist, muutsime meeleolud töiseks. Arutlesime tuleviku üle. Mida, milleks ja mil määral teha. Jõudsime ühiselt arusaamisele, et Vaiga jaoskonna tegevuste peamine fookus saab olema noortele suunatud. Eelkõige koostööürituste tagamine ja liikmeskonna kasvatamine kodutütarde näol.

 

Sügist oodates

Nii nagu igal vahval üritusel, ei unustanud me seegi kord kaasamast uusi potentsiaalseid liikmeid, kellele tutvustasime oma jaoskonda. Juttu jätkus kauemaks, isegi taevas hakkas hämarduma! Sel hetkel soovisime, et päevavalgus meie koosviibimist veel saadaks, kuid asjata lootus. Enne kodutee jalge alla võtmist leppisime kokku järgmise kohtumise ja soovisime üksteisele mõnusat suve lõppu. 

Pärast meie kohtumist on paljudel meist uued ja värsked mõtted hoogu võtnud. Nagu öeldakse „Kõik on uus septembrikuus!“. Juhtide õppepäeval panime paika järgmise aasta plaanid- põnevusega ootame sügist, mis toob uusi liikmeid ja üritusi.

Järgmine →
Kampsikute lugu

FastLion CMS

Sügist oodates

Sügist oodates

Augustis külastasime meie Katrini uut ja põnevat maakodu, mis kujunes omaette sündmuseks Tegemist on endise kõrtsihoonega, kus tegutseti ka piima vastuvõtu punktina Suvi on jõudmas otsakorrale ning nüüd on paras aeg teha väike ülevaade verivärske Vaiga jaoskonna suvest ja üldisest käekäigust. Hoolimata asjaolust, et suvi oli tegusate inimeste jaoks lühikesevõitu ja enneolematult kuum, õnnestus meil siiski suve lõpuks üks mõnus koosviibimine teha.

Sügist oodates

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse