Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Sõdurimooside kaunistamine ja pakkimine Kadripäeval koos Airiga Sõdurimooside kaunistamine ja pakkimine Nii, nüüd on see siis tehtud – Afganistanis teenivatele sõduritele keedetud õunamoosid on kõik kaunistatud värviliste paberitega, igale purgile lisatud heade soovidega kaardike ja kogu kupatus kahte suurde kasti pakitud. See kõik sai tehtud Naiskodukaitse esinaise Airi Toomingu ja tema toreda pere valvsa pilgu all. Hoiame neile pöialt ja ootame koju! Rahulikku saabuvat Jõuluaega ja mõnusat aastavahetust meile kõigile! Foto: Henri Ley Heategevus Koostöö ← Eelmine Ainult üheskoos saame luua turvalisema Läänemaa Järgmine → "Pesamunad" Orkaani keerises Sõdurimooside kaunistamine ja pakkimine Kadripäeval koos Airiga

Sõdurimooside kaunistamine ja pakkimine Kadripäeval koos Airiga

Kati Ojaver-Heidemann 26. november 2012

Nii, nüüd on see siis tehtud – Afganistanis teenivatele sõduritele keedetud õunamoosid on kõik kaunistatud värviliste paberitega, igale purgile lisatud heade soovidega kaardike ja kogu kupatus kahte suurde kasti pakitud. See kõik sai tehtud Naiskodukaitse esinaise Airi Toomingu ja tema toreda pere valvsa pilgu all.

Sõdurimooside kaunistamine ja pakkimine Kadripäeval koos Airiga
Foto: Kati Ojaver-Heidemann

Et see oli Airi esimene külaskäik Lääne ringkonna taasloodud Risti jaoskonda ja meie Risti majja,  siis tõi ta kingiks kaasa kaks Naiskodukaitse logodega  küünalt, mis meile edaspidi teed valgustavad ja külmadel talveõhtutel hinge soojendavad. Meie omalt poolt kinkisime potti istutatud väikese piimalille ning Risti jaoskonna „Põlle ja kulbiga päeval” keedetud vürtsmoosi – piimalill armastab seemneid pilduda nagu uusi liikmeid naiskodukaitsesse, vürtsmoos aga annab vastabiellunute perre pisut hädavajalikku teravust juurde:).

Sõdurimooside kaunistamine ja pakkimine Kadripäeval koos Airiga
Foto: Kati Ojaver-Heidemann

 

Aitäh Mare, Aime, Aet, Marika, Mihkel, Marje, Aili, Grete ja Ave perega - sel ajal, kui meie Tiinaga Airile maja tutvustasime ja tulevikuplaane arutasime, tegid nemad  tavalistest moosipurkidest kunstiteosed. Ja loomulikult aitäh Airile, kes ka hiljem ühines ja käed külge pani. Kohvi kõrvale maitsesime Grete tehtud õunakooki ja lapsed lustisid niisama. Aga ega kõik ikka ilma viperusteta ka läinud, sest ühispildi tegemisel oli ärevus nii suur, et oskasime täis kohvitassi keset paberimajandust ümber keerata. Ja loomulikult mitte üks kord! Õnneks on naiskodukaitsjad ühed vapraimad maailmas ja laud sai puhtaks ilma suurema kisa-kärata. 

 

Nüüd jääb veel mõned asjakohased artiklid ja fotod moosikeetmisest välja printida, sõdurpoistele kastidesse lisada ja siis peastaapi transportida, kust nad juba koos sokkide ja muu kraamiga Afganistani lennutatakse. Hoiame kõvasti pöialt, et lennukis moos ikka purki pidama jääb ja Jõulude ajal missioonil olevaid sõdureid toredasti rõõmustab. Hoiame neile pöialt ja ootame koju!

 

Rahulikku saabuvat Jõuluaega ja mõnusat aastavahetust meile kõigile!

Sõdurimooside kaunistamine ja pakkimine Kadripäeval koos Airiga
Foto: Henri Ley

FastLion CMS

Sõdurimooside kaunistamine ja pakkimine

Sõdurimooside kaunistamine ja pakkimine

Foto: Kati Ojaver-Heidemann Et see oli Airi esimene külaskäik Lääne ringkonna taasloodud Risti jaoskonda ja meie Risti majja, siis tõi ta kingiks kaasa kaks Naiskodukaitse logodega küünalt, mis meile edaspidi teed valgustavad ja külmadel talveõhtutel hinge soojendavad Meie omalt poolt kinkisime potti istutatud väikese piimalille ning Risti jaoskonna „Põlle ja kulbiga päeval” keedetud vürtsmoosi – piimalill armastab seemneid pilduda nagu uusi liikmeid naiskodukaitsesse, vürtsmoos aga annab vastabiellunute perre pisut hädavajalikku teravust juurde:) Nii, nüüd on see siis tehtud – Afganistanis teenivatele sõduritele keedetud õunamoosid on kõik kaunistatud värviliste paberitega, igale purgile lisatud heade soovidega kaardike ja kogu kupatus kahte suurde kasti pakitud. See kõik sai tehtud Naiskodukaitse esinaise Airi Toomingu ja tema toreda pere valvsa pilgu all.

Sõdurimooside kaunistamine ja pakkimine Kadripäeval koos Airiga

www.naiskodukaitse.ee © 2021 » Naiskodukaitse