Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Sihid sirgeks aastaplaanis Sihid sirgeks aastaplaanis 13. -14. augustil toimus traditsiooniline Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonna juhtide seminar, kus vaadati üle senised tegemised ja pandi paika plaanid järgmiseks aastaks. Järgmine → Vändra naised aiakohvikute päeval Sihid sirgeks aastaplaanis

Sihid sirgeks aastaplaanis

Ivi Korju, Saarde jaoskond 16. augustil 2021

13.-14. augustil toimus traditsiooniline Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonna juhtide seminar, kus vaadati üle senised tegemised ja pandi paika plaanid järgmiseks aastaks.

Õhtune aastaplaani arutelu Reiu Puhkekeskuses oli väga viljakas. Ringkonna aktiiv sai inspiratsiooni väljakäidud mõtetest ning paar kohapeal sündinud ideed otsustati veel käesoleval aastal ellu viia.

Peale plaanide paikapanemist lõõgastusid kohaletulnud tegusad naised hubases saunas ning nautisid võimalust lihtsalt vabalt suhelda ja vestelda. Selline mõttekaaslastega koos aja veetmine on olnud ju nii pikalt praktiliselt võimatu. 

Sihid sirgeks aastaplaanis
Foto: Ivi Korju

Järgmisel päeval saime osa tõhusast süsteemsest õppepäevast. Koolituse eesmärk oli arendada osalejates planeerimise ja info süstematiseerimise oskust, näidiskeskkonnaks oli rakendus nimega Notions. Inimesed, kes sageli mitmes eri valdkonnas aktiivsed on, peavad igapäevaselt toime tulema ka eri valdkonna infoga, olgu selleks siis ürituste korraldamine, asjaajamine, partneritele helistamine või e-kirjavahetuse pidamine. Lisaks ei tohi ära unustada koduseid kohustusi - poenimekiri, plaanitavad remonttööd, kohustused seoses laste, auto või lemmikloomaga. Kõike seda aitab hallata ja kontrolli all hoida kindel läbimõeldud süsteem. Ja süstematiseeritud info tähendab vähem stressi. Ning vähem stressi võrdub ju õnnelikum inimene. Ja mis peaasi - õnnelikum inimene on palju produktiivsem! 

Niisiis, armsad juhid - tegutsegem! Aga mitte kaootiliselt, vaid - igatahes - organiseeritult!

Sihid sirgeks aastaplaanis
Foto: Arno Lehtsaar

FastLion CMS

Sihid sirgeks aastaplaanis

Sihid sirgeks aastaplaanis

Õhtune aastaplaani arutelu Reiu Puhkekeskuses oli väga viljakas Ringkonna aktiiv sai inspiratsiooni väljakäidud mõtetest ning paar kohapeal sündinud ideed otsustati veel käesoleval aastal ellu viia 13.-14. augustil toimus traditsiooniline Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonna juhtide seminar, kus vaadati üle senised tegemised ja pandi paika plaanid järgmiseks aastaks.

Sihid sirgeks aastaplaanis

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse