Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Sibulast sai silmailu! Sibulast sai silmailu! Hingedepäev on möödas ja käes novembri esimene laupäev. Ilm on unine ja ka Vana-Võidu koolimaja alles tukub… ometigi paistab kooli õppeköögi akendest valgus. Tekst: Leana Lemming Foto: Tiiu Taul ← Eelmine Mõisas õpetati avalikke suhteid Järgmine → NKK Sakala ringkonna 83 aastapäev Sibulast sai silmailu!

Sibulast sai silmailu!

Leana Lemming 9. nov. 2010

Hingedepäev on möödas ja käes novembri esimene laupäev. Ilm on unine ja ka Vana-Võidu koolimaja alles tukub… ometigi paistab kooli õppeköögi akendest valgus.

Sibulast sai silmailu!

Mõisa õppeköögis askeldab umbes 25 naist, kes kõik tahavad, et eesootavate pidude lauad pakuksid mitte ainult maitseelamusi, vaid ka silmailu.

Õpetaja Anu Parkoneni juhendamisel võluvad naised tomatitest, sibulatest ja redistest roose ning suhkrust ja šokolaadist spiraale. Lõunasöögiks naiskodukaitsjate poolt valmistatud võileiva- ja küpsisetordid saavad selga külluslike kaunistustega uhked kasukad. Tulemus on tõesti kadestamist väärt!

 

Lahkudes on osalejate näod rahulolevad. Lisaks täitunud kõhule saadi garneerimiskoolituselt teadmine, et MINA ISE oskan teha kasvõi kahe sibula ja ühe redisega peolaua, mis rõõmustab silma ja maitseb hästi.

Tekst: Leana Lemming
Foto: Tiiu Taul

FastLion CMS

Sibulast sai silmailu!

Sibulast sai silmailu!

Mõisa õppeköögis askeldab umbes 25 naist, kes kõik tahavad, et eesootavate pidude lauad pakuksid mitte ainult maitseelamusi, vaid ka silmailu Õpetaja Anu Parkoneni juhendamisel võluvad naised tomatitest, sibulatest ja redistest roose ning suhkrust ja šokolaadist spiraale Hingedepäev on möödas ja käes novembri esimene laupäev. Ilm on unine ja ka Vana-Võidu koolimaja alles tukub… ometigi paistab kooli õppeköögi akendest valgus.

Sibulast sai silmailu!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse