Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Seitsmes Järvamaa aasta ema on Silva Kärner Seitsmes Järvamaa aasta ema Järvamaal on üks ema nimega Silva Kärner, kes elab Järva-Jaanis majas number seitse, kelle sünnikuupäeva tema abikaasa Tuve sünnikuupäevaga kokku liites saab kokku number seitsme. Nende abielu sõlmiti seitsmendal augustil ja nende esimene laps, poeg Üllar sündis 1977. aastal, seitsmendal kuupäeval. See Silva, kelle perekonna õnnenumber on ilmselgelt 7, kuulutati 6. mail Järva ringkonna ja Järva maavalitsuse poolt korraldatud aasta ema konkursi kontsert-tänuõhtul Järvamaa seitsmendaks aasta emaks. ← Eelmine Järva naised taaslõid Roosna-Alliku jaoskonna Järgmine → 17 osalejat, 6 instruktorit = sõdurioskuste BVÕ Seitsmes Järvamaa aasta ema on Silva Kärner

Seitsmes Järvamaa aasta ema on Silva Kärner

Taive Saar, Kirsika Ilmjärv 6. mail 2016

Järvamaal on üks ema nimega Silva Kärner, kes elab Järva-Jaanis majas number seitse, kelle sünnikuupäeva tema abikaasa Tuve sünnikuupäevaga kokku liites saab kokku number seitsme. Nende abielu sõlmiti seitsmendal augustil ja nende esimene laps, poeg Üllar sündis 1977. aastal, seitsmendal kuupäeval. See Silva, kelle perekonna õnnenumber on ilmselgelt 7, kuulutati 6. mail Järva ringkonna ja Järva maavalitsuse poolt korraldatud aasta ema konkursi kontsert-tänuõhtul Järvamaa seitsmendaks aasta emaks.

Seitsmes Järvamaa aasta ema on Silva Kärner

Järva ringkonna esinaine Kirsika Ilmjärv kinnitas, et Järvamaa aasta ema konkurssi korraldamine, on kahtlemata Naiskodukaitse Järva ringkonnale üks väärtuslikumaid ettevõtmisi. „Meie organisatsioon austab pereväärtusi. Meie endi ridades on väga palju tublisid emasid, keda ühendavad ühised väärtushinnangud. Need naised on alati oma pere ja kõikide teiste tegemiste kõrvalt, hoolimata eri põlvkondadest, sotsiaalsest taustast valmis panustama nii riigikaitsesse, kui ka ühiskondliku tegevusse.“

Järvamaa aasta ema 2016 - Silva Kärner on emaks neljale lapsele ja vanaemaks kutsuvad teda üheksa lapselast.

Silva Kärner on Järva-Jaani Gümnaasiumi õppealajuhataja ning olnud õpetaja üle 30 aasta. Lisaks on ta Järva-Jaani vallavolikogu aseesimees ning haridus-kultuurikomisjoni esimees. Oma põhitöö kõrvalt on ta üle 20 aasta juhendanud naisrahvatantsurühma Taveri.
Ühiskondlikus korras veab ta Järva-Jaani koduloomuuseumi tegevust ning on aidanud kaasa Järva-Jaani Tuletõrje Seltsi ürituste korraldamisele ning nende muuseumide ekspositsioonide koostamisele ja korrastamisele.
Ta on olnud aastaid tegev Järva-Jaani koguduse juures ning kuulub sealsesse nõukokku. Silva on ühiskondlikult väga aktiivne ning üks Järva-Jaani valla sädeinimestest.
Mitmekesiste huvidega inimesena on ta tunnustatud kodukoha kultuuriloo uurija.
Kõige selle kõrval on ta koos abikaasa Tuvega loonud ühise kodusoojuse ja üles kasvatanud neli tublit last, kellest tänaseks on sirgunud oma valdkondades väga hinnatud tegijad.
Õpetajale omane korrektsust ja täpsust austav kasvatusviis on ilmselt kandunud ka perekonnaringi ja seetõttu on Silva lastest tublid ja tragid kodanikud kasvanud.
Silva on pedagoogika magister ning hea hariduse omandamist on väärtustanud ja toetanud ka oma laste puhul. Kõik lapsed on samuti omandanud kõrghariduse.

Olles nelja lapse ema ning 9-kordne vanaema on tal, hoolimata suurest pühendumusest oma töö ja hobide vastu, hämmastav võime leida kõigi jaoks aega, jagada enda sooja emasüdant ning olla kogu hingega oma perekonna rõõmudes kui muredes.

 

Konkurssi Järvamaa aasta ema veavad Naiskodukaitse Järva ringkond ja Järva maavalitsus koostöös mitmete koostööpartnerite ja toetajatega.

 

Traditsiooniliselt saab aasta ema kingiks omanäolise nuku, mille on valmistanud kunstnik Resa Tiitsmaa ja Järva ringkonna naiskodukaitsjate ühiselt valmistatud tunnistuse. Tänavu kaunistasid naiskodukaitsjad tunnistuse heegeldatud lillemotiividega.

FastLion CMS

Seitsmes Järvamaa aasta ema

Seitsmes Järvamaa aasta ema

Järva ringkonna esinaine Kirsika Ilmjärv kinnitas, et Järvamaa aasta ema konkurssi korraldamine, on kahtlemata Naiskodukaitse Järva ringkonnale üks väärtuslikumaid ettevõtmisi „Meie organisatsioon austab pereväärtusi Järvamaal on üks ema nimega Silva Kärner, kes elab Järva-Jaanis majas number seitse, kelle sünnikuupäeva tema abikaasa Tuve sünnikuupäevaga kokku liites saab kokku number seitsme. Nende abielu sõlmiti seitsmendal augustil ja nende esimene laps, poeg Üllar sündis 1977. aastal, seitsmendal kuupäeval. See Silva, kelle perekonna õnnenumber on ilmselgelt 7, kuulutati 6. mail Järva ringkonna ja Järva maavalitsuse poolt korraldatud aasta ema konkursi kontsert-tänuõhtul Järvamaa seitsmendaks aasta emaks.

Seitsmes Järvamaa aasta ema on Silva Kärner

www.naiskodukaitse.ee © 2021 » Naiskodukaitse