Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
SEIKLUSED MAA JA TAEVA VAHEL SEIKLUSED MAA JA TAEVA Päikseline kevadilm viis NKK Valga ringkonna naisi 23. mail Otepää seiklusparki, nautima seiklusi maa ja taeva vahel. UUTE SEIKLUSTENI! ← Eelmine Lõuna-Eesti Meistrivõistlused Grillimises – Grillfest Järgmine → Valga ringkonna „2012 aasta naiskodukaitsja“ SEIKLUSED MAA JA TAEVA VAHEL

SEIKLUSED MAA JA TAEVA VAHEL

Inga Kotkamäe 23. mail 2012

Päikseline kevadilm viis NKK Valga ringkonna naisi 23.mail Otepää seiklusparki, nautima seiklusi maa ja taeva vahel.

SEIKLUSED MAA JA TAEVA VAHEL

Paljud meist polnud ennem seal käinud ja osadele oli see üldse suureks katsumuseks, nad tulid, et ületada oma kõrguse kartmise foobia.

 

Julgestusrihmad ümber kuulasime hoolikalt instruktori õpetussõnu ja teekond algas trepist üles puu otsa. Ronisime mööda redeleid, köit, tegime trossi küljes rippudes õhusõite nagu tõelisesed tarzanid. Õnnelikult jõudnud esimese raja lõpuni, võis öelda, ei olnudki nii hirmus. Ees ootasid aga veel kõrgemad, veel rohkem vaprust ja tasakaalu nõudvad rajad. Seiklused jätkusid ja paar tundi füüsilist koormust lõppes pika õhusõiduga. Nüüd olime jälle kahe jalaga maa peal ja võisime öelda: Jess, me saime hakkama!

SEIKLUSED MAA JA TAEVA VAHEL
SEIKLUSED MAA JA TAEVA VAHEL
SEIKLUSED MAA JA TAEVA VAHEL

Edasi läksime Tehvandi K90 suusahüppemäe juurde, kus tuntud Eesti suusahüppaja Jaan Jüris sõidutas meid liftiga vaateplatvormile, mis asub 34 m maapinnast ja kust avanes võrratu vaade Lõuna–Eesti kuppelmaastikule. Kuna meil oli "käpp sees", siis saime platvormilt minna veel kõrgemale, hüppetorni sellesse osasse, kus võistlejad alustavad hoovõtuga (mitte igaüks ei pääse sellele alale).

Aeg möödus kiiresti ja päev oli märkamatult veerenud õhtusse ning meie seiklused selleks korraks hakkasid jõudma lõpusirgele. Meeldivas seltskonnas, kohvitassi ja väikeste suupitetega nautisime koos päikeseloojangut ja muljetasime oma elamustest.

Tänud kõikidele osalejatele. Oli fantastiline sportlik õhtu, meeldivas seltskonnas, täis positiivseid elamusi ja energiat. UUTE SEIKLUSTENI!

FastLion CMS

SEIKLUSED MAA JA TAEVA

SEIKLUSED MAA JA TAEVA

Paljud meist polnud ennem seal käinud ja osadele oli see üldse suureks katsumuseks, nad tulid, et ületada oma kõrguse kartmise foobia Julgestusrihmad ümber kuulasime hoolikalt instruktori õpetussõnu ja teekond algas trepist üles puu otsa Päikseline kevadilm viis NKK Valga ringkonna naisi 23.mail Otepää seiklusparki, nautima seiklusi maa ja taeva vahel.

SEIKLUSED MAA JA TAEVA VAHEL

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse