Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Ringkonna 89. aastapäeval jagatud tunnustused Ringkonna 89 aastapäeval jagatud Naiskodukaitse Sakala ringkonna peamine rikkus on tublid ja aktiivsed liikmed. Nii nagu esinaine Eda Kivisild Sakala ringkonna aastapäevakõnes ütles, tegutseti sellel aastal rohkem omaette ja loominguliselt. ausalt Ringkonna 89. aastapäeval jagatud tunnustused

Ringkonna 89. aastapäeval jagatud tunnustused

15. dets. 2016

Naiskodukaitse Sakala ringkonna peamine rikkus on tublid ja aktiivsed liikmed. Nii nagu esinaine Eda Kivisild Sakala ringkonna aastapäevakõnes ütles, tegutseti sellel aastal rohkem omaette ja loominguliselt.

Ringkonna 89. aastapäeval jagatud tunnustused

Tegevuse ja pühendumusega silma paistnud inimestele jagati ka sellel aastapäevapeol  hulgaliselt tunnustusi:

 

Liiliaristi hõberistiga tunnustati major Andrus Tiitust Kaitseliidu Pärnumaa Malevast ja Kaitseliidu Sakala Maleva pealikku major Ahto Alast.

 

Naiskodukaitse Liiliaristi IV klass annetati Aili Mägile  ning  Naiskodukaitse Liiliaristi V klassi said Margit Rei ja Janne Suigusaar.

 

Naiskodukaitse keskjuhatuse tänukirjaga tunnustati Lea Murumäed, Ülle Riinerit ja Ene Pärnasalu.

 

Sakala ringkonna tänukirja said Elerin Höövel, Jane Tumala,  Evelin Lappalainen ja toetajaliige Inara Barkane. Ringkonna tänukirja ja hinnalise kingitusega tunnustati kaitseliitlast Andu Heinsood.

 

Ringkonna meene, käsitsi maalitud siidsall anti 15 aastat aktiivselt tegutsenud naiskodukaitsjale Malle Lohule, kes on kahe valimisperioodi jooksul täitnud ka ringkonna esinaise ülesandeid.

 

Ringkonna meenega „Kümme aastat aktiivset tegevust Naiskodukaitses“ tunnustati Leili Särge.

 

Sakala ringkonna juhatuse otsusega anti välja ka ringkonnasiseseid tiitleid.

 

Kuldne sulg 2016 ehk aasta parima artikli kirjutaja au läks Margit Reile artikli „Kui mina hakkasin laulemaie“ eest.

 

Käbedaks  kulbikeerutajaks  ehk aasta suurimad toitlustamised taganud naiskodukaitsjaks hääletati Vika Zieds.

 

Aasta tulevikulootus 2016, mis antakse välja kuni 26-aastasele liikmele,  sai oma aktiivse tegevusega silma paistnud Kristiina Susi.

 

Sel aastal anti esmakordselt välja ka uus aunimetus, Aasta eneseületaja 2016,  mille sai Mai Muttika.

 

FastLion CMS

Ringkonna 89 aastapäeval jagatud

Ringkonna 89 aastapäeval jagatud

Tegevuse ja pühendumusega silma paistnud inimestele jagati ka sellel aastapäevapeol hulgaliselt tunnustusi: Liiliaristi hõberistiga tunnustati major Andrus Tiitust Kaitseliidu Pärnumaa Malevast ja Kaitseliidu Sakala Maleva pealikku major Ahto Alast Naiskodukaitse Liiliaristi IV klass annetati Aili Mägile ning Naiskodukaitse Liiliaristi V klassi said Margit Re i ja Janne Suigusaar Naiskodukaitse Sakala ringkonna peamine rikkus on tublid ja aktiivsed liikmed. Nii nagu esinaine Eda Kivisild Sakala ringkonna aastapäevakõnes ütles, tegutseti sellel aastal rohkem omaette ja loominguliselt.

Ringkonna 89. aastapäeval jagatud tunnustused

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse