Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Ringkond pidas 84. aastapäeva Ringkond pidas 84 aastapäeva Pidulik vastuvõtt ja suupistelaud ootasid 28. novembril Sakala ringkonna naiskodukaitsjaid et tähistada koos organisatsiooni aastapäeva kõnede ja tublimate autasustamisega. ← Eelmine Panustasime kodumaleva õppusesse Järgmine → Sakala ringkonna lasketreeningud toimuvad Eesti meistriga! Ringkond pidas 84. aastapäeva

Ringkond pidas 84. aastapäeva

Lembe Lahtmaa 29. nov. 2011

Pidulik vastuvõtt ja suupistelaud ootasid 28. novembril Sakala ringkonna naiskodukaitsjaid et tähistada koos organisatsiooni aastapäeva kõnede ja tublimate autasustamisega.

Ringkond pidas 84. aastapäeva
Aastapäeval kuulame esinaise Tiina Ott kõnet

„Ma arvan, et oleme eelmisel aastal  palju saavutanud, kuid  Naiskodukaitse Sakala ringkonna liikmete arv  ning mitteaktiivsete liikmete osakaal  ei ole veel kindlasti need, millega me rahulduda võiksime,“ lausus ringkonna esinaine Tiina Ott pidulikus avakõnes.

Ta kiitis tublisid tegevliikmeid ja meie eriliselt töökat instruktorit ning innustas ikka rohkem ise panustama. Möödunud aastast tõi esinaine välja märksõnad: muutused ringkonna juhtimises, mentorprogrammi arendamine, erialagruppide ja formeerimismeeskonna loomine, silmapaistvad saavutused side ja staabiassistentide ning avalike suhete erialavõistlusel, uute liikmete värbamine ning liikmete aktiivsus. 

 

Ringkond pidas 84. aastapäeva
NKK Sakala ringkond november 2011

Naiskodukaitsjaid tervitas aastapäeval Sakala maleva pealik major Kalle Köhler. Meie ringkonna auliige pr Leida Leiur, kes on muide peaaegu samas vanuses kui ringkond, oli kudunud esinaisele kingituseks põlvikud ning lubas oma sõnavõtus kõiki, kel huvi sokke-põlvikuid teha, hea meelega juhendada. Tervituskõnedega astusid hotell Centrum Viljandi restoranis üles endine maleva teavituspealik Priit Silla, maleva tagalaülem leitnant Enno Teiter ja kodutütarde ringkonna vanem Urve Loit. Kenasti on sujunud koostöö Politsei Naisühendusega ja nendepoolses tervituses loodeti heale koostööle edaspidigi.

 

Ringkond pidas 84. aastapäeva
Ene Sügav saab Liiliaristi V klassi teenetemedali 28.11.2011

Ringkonna esinaine ja instruktor Piret Taim andsid ringkonna  tänukirja  15-le käesoleval tegevusaastal aktiivselt panustanud liikmele. Keskjuhatuse tänukirja said kolm hakkajat tegevliiget. Naiskodukaitse Liiliaristi V klassi teenetemärk annetati eeskujuliku teenistuse eest neljale liikmele, Liiliaristi IV klassi teenetemedali sai Evelin Lappalainen. Ringkonna toetajatest peeti meeles Sakala maleva kaitseliitlast Enno Teiterit, kes sai Liiliaristi Hõberisti teenetemärgi.

 

Kindlasti on ringkonnal veel palju niisama kauneid sünnipäevi ees.

„Oleme saanud oma organisatsiooni  kingituseks eelkäijailt. Igaühel meist lasub kohustus muuta see paremaks, teha natuke rohkem kui peab. Edasi vaadates, peame nägema oma võimalusi, mitte takistusi!“ nii ütles pidupäevakõnes ringkonna esinaine.

Ikka lootusrikkalt edasi!

 

Loe lisaks:

 

doc NKK Sakala ringkonna esinaise kõne (.doc 31,7Kb).

FastLion CMS

Ringkond pidas 84 aastapäeva

Ringkond pidas 84 aastapäeva

Aastapäeval kuulame esinaise Tiina Ott kõnet „Ma arvan, et oleme eelmisel aastal palju saavutanud, kuid Naiskodukaitse Sakala ringkonna liikmete arv ning mitteaktiivsete liikmete osakaal ei ole veel kindlasti need, millega me rahulduda võiksime,“ lausus ringkonna esinaine Tiina Ott pidulikus avakõnes Ta kiitis tublisid tegevliikmeid ja meie eriliselt töökat instruktorit ning innustas ikka rohkem ise panustama Pidulik vastuvõtt ja suupistelaud ootasid 28. novembril Sakala ringkonna naiskodukaitsjaid et tähistada koos organisatsiooni aastapäeva kõnede ja tublimate autasustamisega.

Ringkond pidas 84. aastapäeva

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse