Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Põlva ringkond sai endale uue esinaise ja aseesinaise Põlva ringkond sai endale Juunikuu viimasel reedel, 26. juunil toimus Põlva ringkonna ringkonnakogu, mis sel aastal oli eriti tähtis ja pidulik. Nimelt toimusid sel aastal ringkonna esinaise ja aseesinaise valimised. Järgmine → Põlva naiskodukaitsjad käisid suvekuumuses sportimas Põlva ringkond sai endale uue esinaise ja aseesinaise

Põlva ringkond sai endale uue esinaise ja aseesinaise

Aike Meekler 28. juunil 2020

Juunikuu viimasel reedel, 26. juunil toimus Põlva ringkonna ringkonnakogu, mis sel aastal oli eriti tähtis ja pidulik. Nimelt toimusid sel aastal ringkonna esinaise ja aseesinaise valimised.

Senine esinaine Esti Taal juhtis ringkonda kokku üheksa aastat ning senine aseesinaine Tuuli Kotov oli ametis kolm aastat. Aitäh neile tehtud töö eest!

 

Nii esinaise kui aseesinaise valimistel seati üles kaks kandidaati. Uueks esinaiseks valiti Kanepi jaoskonna esinaine Kersti Kõrge ning aseesinaiseks Orajõe jaoskonna aseesinaine Kristel Pehk.

Põlva ringkond sai endale uue esinaise ja aseesinaise
Põlva ringkonnakogu. Foto: Põlva ringkond
Põlva ringkond sai endale uue esinaise ja aseesinaise
Uus esinaine Kersti Kõrge. Foto: Põlva ringkond

Uus ringkonna esinaine Kersti Kõrge on naiskodukaitsesse kuulunud alates aastast 2012. Selle kaheksa aasta jooksul on ta jõudnud päris palju juba ära teha. Aastatel 2016-2018 oli ta Kanepi jaoskonna juhatuse liige, 2018-2019 Kanepi jaoskonna aseesinaine ja 2019. aastast alates Kanepi jaoskonna esinaine. Lisaks sellele kuulub ta esmaabi -ja spordigruppi. Ta on esindanud kaitseliitu edukalt erinevatel malevõistlustel, seda nii Eestis kui ka kaugemal ning toonud sealt auhinnalisi kohti. Kersti on suurepäraselt suutnud ka oma eraelu ühendada kaitseliiduga. Tema viiest lapsest kolm kuulub KL organisatsioonidesse: kaks tütart on naiskodukaitsjad ja üks poegadest kaitseliitlane. Samuti on ta kaasanud ta oma abikaasa, kes on naiskodukaitse toetajaliige. Igapäevaselt töötab Kersti Eesti Kaitseväes sotsiaaltöötajana.

Ringkonna esinaisena lubas Kersti eelkõige keskenduda liikmeskonnaga seotud asjadele.

Uus aseesinaine Kristel Pehk on naiskodukaitse liige aastast 2013. Ka tema panus on aastate jooksul olnud päris suur: 2015-2016 kuulus ta ringkonna revisjonikomisjoni, 2016-2019 oli ringkonna juhatuse liige. Selle aasta alguses oli tema üks eestvõtjatest uue jaoskonna loomisel. Märtsi alguse loodi ametlikult Orajõe jaoskond ning Kristel valiti selle aseesinaiseks. Lisaks sellele kuulub ta avalike suhete, kultuuri -, esmaabi -ja toitlustusgruppi ning on hiljuti loodud evakuatsioonirühma pealik. Kristeli sügavam huvi on meditsiin ning juba kolm aastat on ta juhtinud esmaabi gruppi. Samuti on ta ringkonnas tegutsenud esmaabi ja organisatsiooniõpetuse instruktorina. Ka Kristeli eraelu on tihedalt kaitseliiduga seotud. Tema kolmest lapsest üks kuulub kodutütarde ridadesse ning abikaasa on olnud kaitseliidu liige üle 20 aasta. Igapäevaselt on Kristel pikalt töötanud personalispetsialistina, kuid hetkel on keskendunud oma õpingutele Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis.

Põlva ringkond sai endale uue esinaise ja aseesinaise
Endine esinaine Esti Taal õlarätti üle andmas uuele esinaisele Kersti Kõrgele. Foto: Põlva ringkond

Ringkonna aseesinaisena lubas Kristel esinaisele olla tugevaks toeks ja heaks nõuandjaks kasutades ära erinevatel juhtimistasanditel saadud kogemusi. Samuti loodab ta, et uuenenud juhatus leiab omavahel ühise keele, et üheskoos ringkonda edasi arendada.

 

Palju õnne ja jõudu uuele ringkonna esinaisele ja aseesinaisele järgnevaks kolmeks aastaks!

FastLion CMS

Põlva ringkond sai endale

Põlva ringkond sai endale

Senine esinaine Esti Taal juhtis ringkonda kokku üheksa aastat ning senine aseesinaine Tuuli Kotov oli ametis kolm aastat Aitäh neile tehtud töö eest! Nii esinaise kui aseesinaise valimistel seati üles kaks kandidaati Juunikuu viimasel reedel, 26. juunil toimus Põlva ringkonna ringkonnakogu, mis sel aastal oli eriti tähtis ja pidulik. Nimelt toimusid sel aastal ringkonna esinaise ja aseesinaise valimised.

Põlva ringkond sai endale uue esinaise ja aseesinaise

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse