Uudised      KKK      Aastaplaan      Siseveeb      Kontakt      
Noortejuhtide grupp Noortejuhtide grupp Paljud naiskodukaitsjad on leidnud endale rakenduse noortega tegelemisel, olles kodutütarde või noorkotkaste noortejuhtideks. Kodutütred ja Noored Kotkad on, nagu Naiskodukaitsegi, Kaitseliidu struktuuriüksused. Tiits ← Eelmine Avalike suhete grupp Järgmine → Side- ja staabigrupp Noortejuhtide grupp

Noortejuhtide grupp

Paljud naiskodukaitsjad on leidnud endale rakenduse noortega tegelemisel, olles kodutütarde või noorkotkaste noortejuhtideks. Kodutütred ja Noored Kotkad on, nagu Naiskodukaitsegi, Kaitseliidu struktuuriüksused.

Noortejuhid tegelevad kodutütarde ja noorkotkaste rühmadega, kellega käiakse koos koondustel ja  korraldatakse põnevaid laagreid. Kogu tegevust ja ka juhtide väljaõpet korraldavad Kodutütarde ja Noorte Kotkaste organisatsioonid.

 

Noortejuhtide grupp ootab enda sekka BVÕ läbinud tegutsemishimulisi, kannatlikke, heade suhtlemisoskustega, rõõmsameelseid ja noorsootööst huvitatud liikmeid.

Noortejuhtide grupp
Tallinna ringkonna kodutütred EV aastapäeva tähistamisel. Foto: A. Tiits
Järgmine →
Side- ja staabigrupp

FastLion CMS

Noortejuhtide grupp

Noortejuhtide grupp

Noortejuhid tegelevad kodutütarde ja noorkotkaste rühmadega, kellega käiakse koos koondustel ja korraldatakse põnevaid laagreid Kogu tegevust ja ka juhtide väljaõpet korraldavad Kodutütarde ja Noorte Kotkaste organisatsioonid Paljud naiskodukaitsjad on leidnud endale rakenduse noortega tegelemisel, olles kodutütarde või noorkotkaste noortejuhtideks. Kodutütred ja Noored Kotkad on, nagu Naiskodukaitsegi, Kaitseliidu struktuuriüksused.

Noortejuhtide grupp

www.naiskodukaitse.ee © 2019 » Naiskodukaitse