Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Nõmme jaoskond 2019. aastal Nõmme jaoskond 2019 aastal ee/nkk-nomme-jaskonna-kingituse-ule-andmine-nomme-malevkonnale/ Nõmme jaoskond 2019. aastal

Nõmme jaoskond 2019. aastal

Jaoskonna juhatus 2019. aastal:
Esinaine: Jette Karmin
Aseesinaine: Pille Part
Juhatuse liikmed: Signe Tilk, Anu Asu, Signe Steinberg

 

2019. aastal jätkas jaoskonna esinaisena Jette Karmin. Aseesinaiseks valiti Pille Part, juhatuse liikmed olid Anu Asu, Signe Tilk ja Signe Steinberg.

 

Nõmme jaoskonnaga liitus  kaks uut liiget ja seega  on meid kokku peaagu 50 ning kuulume Tallinna ringkonnas suuruselt jaoskondade esikolmikusse.

 

Aasta jooksul toimus kaks põnevat motivatsiooniüritust: aprillis Maailma Köök, mille käigus valmistasime tai toite (igakevadine traditsioon) ja detsembris käisime uudistamas Kiek in de Köki bastionikäike ja torne. Toimus põnev ekskursioon, mis entusiastliku giidi tõttu kujunes planeeritud  kahe tunni asemel kolme ja poole tunniseks.

 

Nõmme jaoskond toetab alati Kaitseliidu Nõmme malevkonda Nõmmel traditsioonilise Rabajooksu raames tee pakkumisel. Nii oli ka 2019. aastal - nii kevadisel kui ka sügisesel Rabajooksul olid Naiskodukaitse naised abiks.

 

Koostöös Kultuurigrupiga korraldasime suvel  enesekaitseteemalise õppelaagri, mis toimus Võsul õppe-ja puhkekeskuses. Seda kohta käis Teeme Ära kampaania raames kevadel ka mitu Nõmme jaoskonna liiget korrastamas.

 

 

 

Nõmme jaoskond 2019. aastal
Võsu korrastamine
Nõmme jaoskond 2019. aastal
Võsu suvepäevad

5. septembril andsime pidulikult üle Nõmme malevkonnale 100. aastapäevaks kingitud puu. Sellest on kajastus ja pildid siin:

https://malevkond.ee/nkk-nomme-jaskonna-kingituse-ule-andmine-nomme-malevkonnale/ 

 

FastLion CMS

Nõmme jaoskond 2019 aastal

Nõmme jaoskond 2019 aastal

Jaoskonna juhatus 2019 aastal: Esinaine: Jette Karmin Aseesinaine: Pille Part Juhatuse liikmed: Signe Tilk, Anu Asu, Signe Steinberg 2019

Nõmme jaoskond 2019. aastal

www.naiskodukaitse.ee © 2019 » Naiskodukaitse