Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitsjad aitasid koolijütse ohutult üle tee Naiskodukaitsjad aitasid koolijütse ohutult Kes sõitis 1. septembri hommikupoolikul Viljandis Riia maanteel nägi kindlasti politseinikke ja naiskodukaitsjaid oma kaunites vormirõivastes turvamas õpilaste kooliteed. aastapäeva tähistamine Järgmine → Täitsime riiklikku ülesannet Naiskodukaitsjad aitasid koolijütse ohutult üle tee

Naiskodukaitsjad aitasid koolijütse ohutult üle tee

Kerstin Käärik 1. sept. 2011

Kes sõitis 1. septembri hommikupoolikul Viljandis Riia maanteel nägi kindlasti politseinikke ja naiskodukaitsjaid oma kaunites vormirõivastes turvamas õpilaste kooliteed.

Naiskodukaitsjad aitasid koolijütse ohutult üle tee

 

Kaitseliidu naiskodukaitsjad ja Politsei Naisühenduse liikmed teevad seda koos juba mitmeid aastaid ja alati on selle päeva emotsioonid eredad.

 

Pidupäeval said mitmed linnakodanikud öelda tänusõnu: täna on liiklus palju rahulikum, saab ilusti teed ületada.

 

 

Vihmamärjal päeval oli ka minu süda rõõmus. Kooliminejad olid lõbusas tujus ja enamus koolilapsi teretas viisakalt. Ja kohe meenus mulle eile raadiost kuuldud usutlus suurte teadmistega juhtivtöötaja suust, et eestlased pole viisakad. Ta tõi näite, et noored ei paku ühissõidukites vanematele inimestele istekohta. Ju  siis Viljandis on natukene teistmoodi lapsed! Lõunatunniks läks nii meie kui ka laste meel veelgi rõõmsamaks, kuna suutsime päikese pilve tagant välja meelitada.

Naiskodukaitsjad aitasid koolijütse ohutult üle tee

Suve lõpp saabub alati ootamatult. Kuigi ilmad pole enam nii soojad  ja päikeselised, on pea sageli suvise puhkuse mõtteid täis.  Eriti kehtib see laste kohta, kel esimestel septembripäevadel raske vahet teha turvalisel mänguplatsil ja ohte täis kooliteel.

Teadaolevalt ei juhtunud sel päeval Viljandi linnas ühtegi ohtlikumat olukorda jalakäijate ülekäiguradadel, seega ülesannae täideti korrektselt. Nagu ütlevad selle peale Naiskodukaitse liikmed – „Minu kohus!“

 

Koolilastele teadmisterikast õppeaastat soovides

 

 

Kerstin Käärik

Sakala ringkonna naiskodukaitsja 

FastLion CMS

Naiskodukaitsjad aitasid koolijütse ohutult

Naiskodukaitsjad aitasid koolijütse ohutult

Kaitseliidu naiskodukaitsjad ja Politsei Naisühenduse liikmed teevad seda koos juba mitmeid aastaid ja alati on selle päeva emotsioonid eredad Pidupäeval said mitmed linnakodanikud öelda tänusõnu: täna on liiklus palju rahulikum, saab ilusti teed ületada Kes sõitis 1. septembri hommikupoolikul Viljandis Riia maanteel nägi kindlasti politseinikke ja naiskodukaitsjaid oma kaunites vormirõivastes turvamas õpilaste kooliteed.

Naiskodukaitsjad aitasid koolijütse ohutult üle tee

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse