Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt
Naiskodukaitse spordivõistluse võitis Jõgeva ringkond Naiskodukaitse spordivõistluse võitis Jõgeva Naiskodukaitse spordivõistlus toimus sellel aastal 2. -3. augustil Võrumaal Haanjas. Võistlusest võttis osa 12 ringkonda ning võisteldi järgmistel aladel: pendelteatejooks, iluvõimlemine, rahvastepall, raskusvise, kabe, mälumäng ja laskeorienteerumine. ← Eelmine Naiskodukaitsjad veedavad Võrumaal sportliku nädalavahetuse Järgmine → Naiskodukaitse ja Kaitseliidu välikoka kursuse praktika Pitkal Naiskodukaitse spordivõistluse võitis Jõgeva ringkond

Naiskodukaitse spordivõistluse võitis Jõgeva ringkond

Marina Kõva, Naiskodukaitse Võrumaa ringkond 3. augustil 2014

Naiskodukaitse spordivõistlus toimus sellel aastal 2.-3.augustil Võrumaal Haanjas. Võistlusest võttis osa 12 ringkonda ning võisteldi järgmistel aladel: pendelteatejooks, iluvõimlemine, rahvastepall, raskusvise, kabe, mälumäng ja laskeorienteerumine.

Esiplaanil võiduka Jõgeva ringkonna liige. Foto: Enely Jaani

Üldarvestuses saavutas esimese koha Jõgeva ringkond, mida esindasid Merit Niitman, Ede Pähn, Tiiu Sarv, Margit Truus, Kertu Vahtra ja Kaie Rohtla.

Teise koha saavutas Põlva võistkond koosseisus Jaanika Mihelson, Kristi Johanson, Kristi Randla, Tuuli Kotov, Marika Lazareva ja Karin Kivi.

Kolmanda koha võitles välja Lääne võistkond, kuhu kuulusid Reeli Rae, Ave Larionova, Margarita Lind, Urve Sündema, Rahel Rae ja Ivika Raudsepp.

Järva ringkonna tiim püramiide tegemas. Foto: Enely Jaani
Kolmanda koha saanud Lääne ringkonna võistkond. Foto: Enely Jaani

Võistlusalade kaupa jagunesid võidukohad järgmiselt:

Pendelteatejooks: 1 koht - Põlva, 2 koht - Järva, 3 koht - Võrumaa

Iluvõimlemine: 1 koht - Saaremaa, 2 koht - Lääne, 3 koht - Võrumaa  Rahvastepall: 1 koht - Lääne, 2 koht - Sakala, 3 koht - Harju
Raskusvise: 1 koht - Lääne, 2 koht - Põlva, 3 koht - Sakala
Kabe: 1 koht - Harju, 2 koht - Sakala, 3 koht - Võrumaa
Mälumäng: 1 koht - Jõgeva, 2 koht - Järva ning kolmandat kohta jagasid Alutaguse ja Harju
Laskeorienteerumine: 1 koht - Põlva, 2 koht - Jõgeva, 3 koht - Võrumaa

Peakohtunik Sirli Hanni arvates kulges võistlus sujuvalt ning osavõtjad olid aktiivsed. Huvitavateks aladeks peeti laskeorienteerumist ja iluvõimlemist. Iluvõimlemine osutus mõnele võistkonnale ka keeruliseks - „…oleme rohkem jooksjad, suusatajad ja ei ole nii graatsilised…“ Üldiselt arvati, et kõik võistlusalad olid jõukohased ning lõbus oli ka.

Naiskodukaitse spordivõistlus toimus teist korda. Esimest korda korraldas Naiskodukaitse spordivõistluse 2012. aastal Sakala ringkond.

FastLion CMS

Naiskodukaitse spordivõistluse võitis Jõgeva

Esiplaanil võiduka Jõgeva ringkonna liige Foto: Enely Jaani Üldarvestuses saavutas esimese koha Jõgeva ringkond, mida esindasid Merit Niitman, Ede Pähn, Tiiu Sarv, Margit Truus, Kertu Vahtra ja Kaie Rohtla Naiskodukaitse spordivõistlus toimus sellel aastal 2.-3.augustil Võrumaal Haanjas. Võistlusest võttis osa 12 ringkonda ning võisteldi järgmistel aladel: pendelteatejooks, iluvõimlemine, rahvastepall, raskusvise, kabe, mälumäng ja laskeorienteerumine.