Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
NKK Sakala ringkonna 83 aastapäev NKK Sakala ringkonna 83 26. novembril tähistas NKK Sakala ringkond 83. aastapäeva peoga, millest tundis rõõmu märkimisväärne osa meie ringkonna tegevliikmetest. NKK Sakala ringkonna 83 aastapäev

NKK Sakala ringkonna 83 aastapäev

Ene Sügav 2. dets. 2010

26. novembril tähistas NKK Sakala ringkond 83. aastapäeva peoga, millest tundis rõõmu märkimisväärne osa meie ringkonna tegevliikmetest.

NKK Sakala ringkonna 83 aastapäev

Kõigepealt pidas ringkonna esinaine Vika kõne, milles rääkis lõppeva aasta tegemistest ja uue aasta plaanidest.


Aastapäeva puhul õnnitlesid ja tervitasid meid Eesti Politsei naisühenduse esindaja, Sakala maleva tagalaülem ltn Enno Teiter ja endine maleva propagandapealik Priit Silla. Ilusa tervituskõne pidas üks meie ringkonna auliikmetest pr Leida Leiur.

Pidulikkust lisas üritusele uute liikmete tõotuse andmine. Seekord oli tõotuse andjaid rõõmustavalt palju: üheksa.

Ringkonna aastapäev on samuti teada-tuntud oma aktiivsete liikmete tunnustamise poolest. Seekord said NKK kõrgeima autasu Liiliaristi Leili, Helina ja Egle. Tunnustamist leidsid aktiivsed ja tublid naiskodukaitsjad nii vabariiklikul kui ka ringkondlikul tasemel. Traditsiooniliseks on saanud ka aasta parima supikeerutaja auhind. Samuti on välja valitud muuhulgas aasta parim jooksja, laskja ja nn "vana kala".

Kultuurilist külakosti olid tulnud pakkuma kaks lustlikku tantsupaari tantsuansamblist Samm Sassis.

Õhtu jätkus vabamas meeleolus. Toitlusgrupi esinaise pr Ele Lehese eestvedamisel oli kaetud imekena suupistete laud. Toidu nautimise kõrval kujunesid elavad vestlusringid.

84. tegevusaasta algab meil 82 tegevliikmega.

Suur tänu kõigile ürituse organiseerijatele!

FastLion CMS

NKK Sakala ringkonna 83

NKK Sakala ringkonna 83

Kõigepealt pidas ringkonna esinaine Vika kõne, milles rääkis lõppeva aasta tegemistest ja uue aasta plaanidest Aastapäeva puhul õnnitlesid ja tervitasid meid Eesti Politsei naisühenduse esindaja, Sakala maleva tagalaülem ltn Enno Teiter ja endine maleva propagandapealik Priit Silla 26. novembril tähistas NKK Sakala ringkond 83. aastapäeva peoga, millest tundis rõõmu märkimisväärne osa meie ringkonna tegevliikmetest.

NKK Sakala ringkonna 83 aastapäev

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse