Uudised      KKK      Aastaplaan      Siseveeb      Kontakt      
Mis iseloomustab meie väikest ringkonda? Mis iseloomustab meie väikest Naised sõdurioskuste baasväljaõppel Mis iseloomustab meie väikest ringkonda?

Mis iseloomustab meie väikest ringkonda?

Mis iseloomustab meie väikest ringkonda?
Viru ringkonna esinduskoosseis Naiskodukaitse aastapäeval
Mis iseloomustab meie väikest ringkonda?
Viru ringkonna naiskodukaitsjad Aili Vakker (vasakul) ja Velli Ehasalu Naiskodukaitse spordilaagris

Ringkonna areng

 

Liikmeskond kasvab, propaganda edeneb jõudsalt, järjest enam õppuseid viivad oma kaaslastele läbi instruktorikursuse läbinud naiskodukaitsjad ise. Toitlustus oli, on ja jääb meie ringkonna trumbiks, nüüd juba ka üle-eestilistel võistlustel. Suund on selge − pääseda tublimate ringkondade sekka. Saage tuttavaks − see on Viru ringkond!

 

2003. aastal oli Viru ringkonnas naiskodukaitsjaid 30. Järgmiste aastatega oli liikmeskond väikestes kasvuraskustes, kuid viimaste aastatega on see seisak ületatud. Siinkohal võib pidada liikmete arvu tõusu põhjuseks propagandatöö edenemist. Järjest enam on hakatud käima väljas ühisüritustel kohalike omavalitsuste ja muude üksustega. Samuti on 2009. aastast hakanud ringkond käima maakonna suuremates asulates oma tegevust tutvustamas, kohalikega vahetult suhtlemas ja seetõttu viinud oma tegevuse rahvale lähemale.

 

Loorberipärg aga niipea ei paista. Aktiivi kindel arvamus on, et teha on rohkem kui tehtud- uued plaanid ootavad rakendamist.

 

Naiskodukaitse annab meile palju

 

Liina Lepik: “Naiskodukaitse on mulle andnud kindlasti uusi tutvusi, kogemusi, oskusi, teadmisi ja pidevat võimalust ennast täiendada KL kooli poolt pakutavatel kursustel. Naiskodukaitse  tegevus pakub vaheldust igapäevaelule. Oma kahe lapse kõrvalt on mõnikord vaja natuke eemale saada ja millegi muuga tegeleda”.

 

Piret Rehe: “Naiskodukaitsesse kuulumine annab teadmisi selle organisatsiooni tegevusest praktilises mõttes, õpetab tundma selle ajalugu ja annab tunda tõeliselt, mida tähendab õlatunne. Lisaks tutvud paljude toredate inimestega, kellega ei karda võitlustulle asuda ning võid ühtlasi alati nende peale loota, kui abi vaja”.

 

Mis iseloomustab meie väikest ringkonda?
Naised sõdurioskuste baasväljaõppel

FastLion CMS

Mis iseloomustab meie väikest

Mis iseloomustab meie väikest

Viru ringkonna esinduskoosseis Naiskodukaitse aastapäeval Viru ringkonna naiskodukaitsjad Aili Vakker (vasakul) ja Velli Ehasalu Naiskodukaitse spordilaagris Ringkonna areng Liikmeskond kasvab, propaganda edeneb jõudsalt, järjest enam õppuseid viivad oma kaaslastele läbi instruktorikursuse läbinud naiskodukaitsjad ise Toitlustus oli, on ja jääb meie ringkonna trumbiks, nüüd juba ka üle-eestilistel võistlustel

Mis iseloomustab meie väikest ringkonda?

www.naiskodukaitse.ee © 2019 » Naiskodukaitse