Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Milleks Naiskodukaitsjale organisatsiooniõpe? Milleks Naiskodukaitsjale organisatsiooniõpe? Naiskodukaitsega liitudes olin tõsiselt mõtlik, milleks oleks vaja BVÕ-d ja neid erinevaid mooduleid. Võtsin endale ülesande, et läbida kõik moodulid nö õiges järjekorras- alustades organisatsiooni õppest. Kuna see on alustala kõigele. ← Eelmine Tartu rahu aastapäeva tähistamine Põlvamaal Järgmine → Õppida on kõige parem õpetades Milleks Naiskodukaitsjale organisatsiooniõpe?

Milleks Naiskodukaitsjale organisatsiooniõpe?

Tiina Piho 25. veebr. 2016

Naiskodukaitsega liitudes olin tõsiselt mõtlik, milleks oleks vaja BVÕ-d ja neid erinevaid mooduleid. Võtsin endale ülesande, et läbida kõik moodulid nö õiges järjekorras- alustades organisatsiooni õppest. Kuna see on alustala kõigele.

Milleks Naiskodukaitsjale organisatsiooniõpe?

Seega alustame algusest st moodul I – organisatsiooniõpe.

 

Kogu mooduli õpe toimus ajavahemikul 20.-21.02.2016  koos Võru ringkonna uute liikmetega, Põlva maleva õppeklassis. Tänu sellele saime juba omavahel tuttavaks ja tekkis ühtekuuluvuse tunne.

Milleks Naiskodukaitsjale organisatsiooniõpe?

Sellele aitasid kaasa ka lektorid- Põlva maleva pealik major Janel  Säkk, kes tutvustas kogu Riigikaitse süsteemi ning selle ülesandeid, Kaitseliidust lähemalt rääkis meie ringkonna tegevliige Lisete Vals. NKK ajalugu tutvustas Kanepi jsk esinaine Tuulike Mölder,  riviõppuse viis läbi Põlva malevkonna pealik  Avo Kosk, Võru ringkonna instruktor Merlit Aldošin rääkis liikmeskonnast.

 

Naiskodukaitsest kui organisatsioonist, selle ülesannetest ja võimalustest andis ülevaate Põlva ringkonna esinaine Esti Taal. Mentorlust, liikme eneseanalüüsi ning arenguga seonduvat tutvustas 23- aastase naiskodukaitsja-staa¾iga Riina Kütt.  Eriline tänu Põlva ringkonna instruktorile- Karin Kivile, kes oli kogu õppe ja päevade korraliku läbiviimisega teinud  suure töö. 

Tunnistan ausalt, et minule ja teistelegi oli kõige raskem ülesanne riviõpe. Isegi vasak ja parem pool läksid meelest, suur kummardus malevkonna pealik  Avo Kosele, kes oli huumorimeelne ja nii kannatlik meie vasaku jala selgeks õpetamisel. Tänu temale harjutame kodus ka, sest suur soov on osaleda Võidupüha paraadil väärikalt.

Milleks Naiskodukaitsjale organisatsiooniõpe?

Need kaks päeva olid väga sisutihedad ja huvitavad, andes indu edasi jätkata õppimisega, enesearendamisega ning aktiivselt osaleda edaspidi Naiskodukaitse töös.

FastLion CMS

Milleks Naiskodukaitsjale organisatsiooniõpe?

Milleks Naiskodukaitsjale organisatsiooniõpe?

Seega alustame algusest st moodul I – organisatsiooniõpe Kogu mooduli õpe toimus ajavahemikul 20 Naiskodukaitsega liitudes olin tõsiselt mõtlik, milleks oleks vaja BVÕ-d ja neid erinevaid mooduleid. Võtsin endale ülesande, et läbida kõik moodulid nö õiges järjekorras- alustades organisatsiooni õppest. Kuna see on alustala kõigele.

Milleks Naiskodukaitsjale organisatsiooniõpe?

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse