Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Mida teha igavate õhtutega? Mida teha igavate õhtutega? Kui on igav, võib näiteks kellelegi külla minna. Muidugi viisakas on oodata, kui kutsutakse aga mõnikord võib kutset ootama jäädagi ja siis võib ise ennast külla pakkuda. Nii me tegimegi. ” (Otepää) Mida teha igavate õhtutega?

Mida teha igavate õhtutega?

Jaana Sepper 18. aprillil 2012

Kui on igav, võib näiteks kellelegi külla minna. Muidugi viisakas on oodata, kui kutsutakse aga mõnikord võib kutset ootama jäädagi ja siis võib ise ennast külla pakkuda. Nii me tegimegi.

Ühe vihmase esmaspäeva õhtupoolikul kogunes Mustvee noortetuppa erinevast soost ja vanusest inimesi.

„Miks?“ te küsite. Aga sellepärast, et Naiskodukaitse kutsus ennast Mustveesse külla, tutvustamaks kohalikele naistele Naiskodukaitse tegemisi.

 

Kohale jõudes oli meie üllatus suur, kui meid olid ootamas naiste asemel hoopis kamp kodutütreid ja noorkotkaid. Aja edenedes hakkasime juba rahutuks muutuma ja kartsime, et oodatud sihtgrupp ei jõuagi kohale aga vähehaaval hakkasid kogunema ka naised. Neid oli eriline rõõm näha, sest nende jaoks olimegi me ju kohale sõitnud.

 

Olime küll selleks õhtupoolikuks põhjalikult ette valmistanud aga kuna tegusatel Mustvee naistel on kogu aeg kiire, siis ega neil ei olnud mahti pikalt paigal istuda ja meie tõsist juttu ajaloost ning organisatsiooni ülesehitusest kuulata. Sellest lühikesest ajast mis neil meie jaoks varuks oli kujunes  lihtsalt  üks mõnus õhtupoolik teetassi taga vaadates meie uut Naiskodukaitset tutvustavat videot ja vaadates pilte meie tegemistest.

 

Väga tänuväärsed kuulajad olid aga kohal olnud kodutütred ja noorkotkad, kelle pakkusid suurt huvi meie kaasa toodud värviliste piltidega raamatud kust nii mõnigi tuttavaid nägusid leidis. Kui meil ei oleks olnud koju kiire enda perede juurde, siis ilmselt oleksid nemad olnud valmis  meid hommikuni kuulama. Loodame, et nad enda elamustest sel õhtul ka kodus emadele rääkisid kes tänaseks on kindlasti juba tiiru NKK kodulehel teinud :)

 

FastLion CMS

Mida teha igavate õhtutega?

Mida teha igavate õhtutega?

Ühe vihmase esmaspäeva õhtupoolikul kogunes Mustvee noortetuppa erinevast soost ja vanusest inimesi „Miks?“ te küsite Kui on igav, võib näiteks kellelegi külla minna. Muidugi viisakas on oodata, kui kutsutakse aga mõnikord võib kutset ootama jäädagi ja siis võib ise ennast külla pakkuda. Nii me tegimegi.

Mida teha igavate õhtutega?

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse