Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Meie naised näitasid täpset kätt ja teravat silma! Meie naised näitasid täpset 10. oktoobril osalesid naiskodukaitse Järva ringkonna naised Raplamaal Kaius sportrelvadest laskevõistlusel. Järgmine → Roosna-Alliku jaoskonna “Ühise meie loomine” Meie naised näitasid täpset kätt ja teravat silma!

Meie naised näitasid täpset kätt ja teravat silma!

Järva Teataja 14. okt. 2020

10.oktoobril osalesid naiskodukaitse Järva ringkonna naised Raplamaal Kaius sportrelvadest laskevõistlusel.

Meie naised näitasid täpset kätt ja teravat silma!

Naiskodukaitse Järva ringkonna juhatuse liige Merje Mihkelsaar ütles, et lasta tuli sportpüssi ja sportpüstolit ning lisaks ootas võistlejaid üllatusülesanne. „Olime väljas lausa kahe võistkonnaga ja esmakordselt olid võistkondadesse kaasatud ka kodutütred,“ märkis ta.

Mihkelsaar selgitas, et võistkonnas oli neli liiget. „Meie üks naiskond oli sedavõrd tubli, et nad lasid välja 16 võiskonna seas teise koha“, rõõmustas ta. Võidukasse võistkonda kuulusid Kristina Kiisk, Liis Koger, Maire ausin ja Ege Orlovski. Nad kogusid 1487,9 punkti ja kaotasid kaotasid Rapla võistkonnale, kes kogus 1538,4 punkti.

Teine naiskond saavutas kümnenda koha. Sinna kuulusid Mari-Ann Erm, Merje Mihkelsaar, Karolin Kons ja Arli Orlovski, kes lasid 1294,7 punkti.

Järvalste kontole tuli lisaks ka võistkondlikule edule individuaalne pronksmedal. Selle lasi harjutuses 4 x 10 lasku sportpüstolist Kristina Kiisk tulemusega 362 silma.

Harjutuses 40 lasku lamades oli järvalastest parim Ege Orlovski, kes saavutas 10. koha tulemusega 393,9 silma.  

FastLion CMS

Meie naised näitasid täpset

Meie naised näitasid täpset

Naiskodukaitse Järva ringkonna juhatuse liige Merje Mihkelsaar ütles, et lasta tuli sportpüssi ja sportpüstolit ning lisaks ootas võistlejaid üllatusülesanne „Olime väljas lausa kahe võistkonnaga ja esmakordselt olid võistkondadesse kaasatud ka kodutütred,“ märkis ta 10.oktoobril osalesid naiskodukaitse Järva ringkonna naised Raplamaal Kaius sportrelvadest laskevõistlusel.

Meie naised näitasid täpset kätt ja teravat silma!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse