Uudised      KKK      Aastaplaan      Siseveeb      Kontakt      
Meditsiinigrupp Meditsiinigrupp Esmaabi tagavat personali on vaja igal õppusel, igal laskepäeval, igas laagris ja igal võistlusel ning ka organisatsioonivälises elus. Õnnetusi juhtub igal pool ja igaühega, nii et esmaabioskus on väga vajalik. Seda osates saad aidata nii ennast kui ka teisi. Erialakursused meditsiinigrupi liikmetele: 1) Esmaabi instruktori kursus 2) Rühmaparameediku erialakursus Kaitseliidus 3) Laskursanitari kursus Erialaõpe Meditsiin ← Eelmine Toitlustusgrupp Järgmine → Formeerimisgrupp Meditsiinigrupp

Meditsiinigrupp

Esmaabi tagavat personali on vaja igal õppusel, igal laskepäeval, igas laagris ja igal võistlusel ning ka organisatsioonivälises elus. Õnnetusi juhtub igal pool ja igaühega, nii et esmaabioskus on väga vajalik. Seda osates saad aidata nii ennast kui ka teisi.

Meditsiinigrupp

Meditsiinigrupi tegevus jaguneb laias laastus kaheks - esmaabi õpetamine ning esmaabi tagamine väljaõppeüritustel.

 

Naiskodukaitsjad õpetavad esmaabi nii oma liikmetele baasväljaõppe raames kui ka spetsialiseerumisega õppepäevadel, kus keskendutakse konkreetsetele situatsioonidele (väikelaste esmaabi, luumurrud, põletused jne.). Samuti õpetavad meie esmaabi instruktorid Kaitseliidu, Noorte Kotkaste ja Kodutütarde õppustel.

 

Üheks esmaabi õppe viisiks on ka militaarvõistluste esmaabiülesanded, mis on sisuliselt situatsiooniõpe. Erna, Utria jm militaarvõistlused on iga-aastased kohad, kus naiskodukaitsjad esmaabiülesannet läbi viivad.

 

Esmaabi tagatakse nii Naiskodukaitse, Kaitseliidu kui ka Noorte Kotkaste ja Kodutütarde väljaõpetel.

Meditsiinigrupi liikmeteks sobivad BVÕ läbinud, empaatiavõimelised, hea pingetaluvuse ja suhtlemisoskusega, meditsiinihuvilised naiskodukaitsjad, kes soovivad teisi aidata.

 

Erialakursused meditsiinigrupi liikmetele:

1)      Esmaabi instruktori kursus

2)      Rühmaparameediku erialakursus Kaitseliidus

3)      Laskursanitari kursus

← Eelmine
Toitlustusgrupp
Järgmine →
Formeerimisgrupp

FastLion CMS

Meditsiinigrupp

Meditsiinigrupp

Meditsiinigrupi tegevus jaguneb laias laastus kaheks - esmaabi õpetamine ning esmaabi tagamine väljaõppeüritustel Naiskodukaitsjad õpetavad esmaabi nii oma liikmetele baasväljaõppe raames kui ka spetsialiseerumisega õppepäevadel, kus keskendutakse konkreetsetele situatsioonidele (väikelaste esmaabi, luumurrud, põletused jne Esmaabi tagavat personali on vaja igal õppusel, igal laskepäeval, igas laagris ja igal võistlusel ning ka organisatsioonivälises elus. Õnnetusi juhtub igal pool ja igaühega, nii et esmaabioskus on väga vajalik. Seda osates saad aidata nii ennast kui ka teisi.

Meditsiinigrupp

www.naiskodukaitse.ee © 2019 » Naiskodukaitse