Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Mäletame Mäletame 25. märtsil mälestasime küüditamise ohvreid mälestusküünalde süütamisega. Sel päeval möödus 69 aastat märtsiküüditamisest, mil loetud päevade jooksul viidi vägivaldselt asumisele rohkem kui 22 000 Eesti inimest. Hoiame vabadust, loodust ja üksteist selle sinise taeva all!" #mäletame Ajalugu ← Eelmine Sangpomm seljas, pajukassidel külas: Scoutsrännaku muljed Järgmine → Vabatahtlikult metsa ööbima? Mäletame

Mäletame

27. märtsil 2018

25. märtsil mälestasime küüditamise ohvreid mälestusküünalde süütamisega. Sel päeval möödus 69 aastat märtsiküüditamisest, mil loetud päevade jooksul viidi vägivaldselt asumisele rohkem kui 22 000 Eesti inimest.

Mäletame

Tallinna ja Harju ringkonna naiskodukaitsjad käisid oma küünlaid süütamas Tallinnas Vabaduse väljakul.

 

Marju: "Meenutusüritus oli südantsoojendav. Meil kõigil oli meenutada oma lähedaste sugulaste kannatusi küüditamistega seoses. Oleme õnnelikud, et elame teises ühiskonnas. Seda enam on meil suurem kohustus ja vastutus hoida saavutatut ning kujundada elulisi väärtusi järeltulevatele põlvkondadele.

Hoiame vabadust, loodust ja üksteist selle sinise taeva all!"

 

#mäletame

FastLion CMS

Mäletame

Mäletame

Tallinna ja Harju ringkonna naiskodukaitsjad käisid oma küünlaid süütamas Tallinnas Vabaduse väljakul Marju: "Meenutusüritus oli südantsoojendav 25. märtsil mälestasime küüditamise ohvreid mälestusküünalde süütamisega. Sel päeval möödus 69 aastat märtsiküüditamisest, mil loetud päevade jooksul viidi vägivaldselt asumisele rohkem kui 22 000 Eesti inimest.

Mäletame

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse