Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Läänemaa aasta koolitussõbralikum organisatsioon Läänemaa aasta koolitussõbralikum organisatsioon Igal aastal kuulutatakse täiskasvanud õppija nädala (TÕN) raames välja aasta õppija, aasta koolitaja, aasta koolitussõbralik organisatsioon ja omavalitsus. Sel aastal esitati tunnustamiseks kokku 133 kandidaati üle Eesti ning Läänemaa aasta koolitussõbralikumaks organisatsiooniks valiti Naiskodukaitse Lääne ringkond. Eesti parimad selguvad 12. oktoobril Tallinna raekojas täiskasvanud õppija nädala avaüritusel. sünnipäeva tähistamine Järgmine → Välitoitlustuse erialavõistlus Simunas Läänemaa aasta koolitussõbralikum organisatsioon

Läänemaa aasta koolitussõbralikum organisatsioon

Ave Proos 5. oktoober 2012

Igal aastal kuulutatakse täiskasvanud õppija nädala (TÕN) raames välja aasta õppija, aasta koolitaja, aasta koolitussõbralik organisatsioon ja omavalitsus. Sel aastal esitati tunnustamiseks kokku 133 kandidaati üle Eesti ning Läänemaa aasta koolitussõbralikumaks organisatsiooniks valiti Naiskodukaitse Lääne ringkond. Eesti parimad selguvad 12. oktoobril Tallinna raekojas täiskasvanud õppija nädala avaüritusel.

Naiskodukaitse on ühiskonnas tuntud ja tunnustatud riigikaitsesse tõhusalt rakendatud Eesti suurima liikmeskonnaga naisorganisatsioon, mis aitab läbi oma tegevuse kaasa kodanikuühiskonna arengule. Me toetame koolituste ja vabatahtliku tegevuse kaudu isiksuse arengut ning suurendame oma liikmete valmisolekut toimetulekuks erinevates olukordades. Organisatsioon ühendab eri põlvkondadest ja erineva sotsiaalse taustaga tegusaid naisi, andes neile kõigile võimaluse mitmekülgseks ning kasulikuks ühiskondlikuks tegevuseks.

 

Naiskodukaitse Lääne ringkonna liikmed osalevad igal aastal paljudel Lääne- ja Hiiumaal korraldatud üritustel. Oleme aidanud läbi viia põhikooli õpilastele mõeldud projekti „Kaitse end ja aita teist”, tutvustanud mitmetel perepäevadel esmaabiga seotud põhitõdesid, suurüritustel toitlustanud (Maakaitsepäev, Vabariigi aastapäev jne), heategevusürituste korraldamise ja läbiviimise juures abiks olnud jne. See Teatriga koostöös valminud etendus „Vaikivad tunnistajad” tõi välja elu varjuküljed kodu-, töö- ja koolielus, mis meid igapäevaelus ümbritsevad. Veel meenutasime koos See Teatriga märtsi- ja juuniküüditamisel hukkunud naisi, mehi ja lapsi läbi erinevate näitemängude.

 

Meie liikmete hulgas on erinevate elukutsete esindajaid: õpetajad, õmblejad, raamatupidajad, ärinaised, ettevõtjad, koduperenaised, pensionärid jne. Organisatsioon pakub väga erinevaid koolitusi ning väljaõpet, mida liikmed saavad oma igapäevases töö- ja pereelus edukalt kasutada - esmaabi, toitlustamine, igapäevaturvalisus, juhtimis- ning organiseerimiskogemus jpm.

 

Täiskasvanud õppija nädal on elukestvat õpet propageeriv üritus, mille moto on seekord “Õige aeg on õppida”, et teadvustada elukestva õppe ja täiskasvanute koolituse tähtsust. Üks eesmärk on selle raames tunnustada tublimaid tegijaid. Tänavu toimuv täiskasvanud õppija nädal on järjekorras juba viieteistkümnes.

Läänemaa aasta koolitussõbralikum organisatsioon
Foto: www.andras.ee

Lisainfot täiskasvanud õppija nädala ning kõikide vabariigis tunnustatute kohta leiad www.andras.ee  

FastLion CMS

Läänemaa aasta koolitussõbralikum organisatsioon

Läänemaa aasta koolitussõbralikum organisatsioon

Naiskodukaitse on ühiskonnas tuntud ja tunnustatud riigikaitsesse tõhusalt rakendatud Eesti suurima liikmeskonnaga naisorganisatsioon, mis aitab läbi oma tegevuse kaasa kodanikuühiskonna arengule Me toetame koolituste ja vabatahtliku tegevuse kaudu isiksuse arengut ning suurendame oma liikmete valmisolekut toimetulekuks erinevates olukordades Igal aastal kuulutatakse täiskasvanud õppija nädala (TÕN) raames välja aasta õppija, aasta koolitaja, aasta koolitussõbralik organisatsioon ja omavalitsus. Sel aastal esitati tunnustamiseks kokku 133 kandidaati üle Eesti ning Läänemaa aasta koolitussõbralikumaks organisatsiooniks valiti Naiskodukaitse Lääne ringkond. Eesti parimad selguvad 12. oktoobril Tallinna raekojas täiskasvanud õppija nädala avaüritusel.

Läänemaa aasta koolitussõbralikum organisatsioon

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse