Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Lääne jaoskond Lääne jaoskond Naiskodukaitse Lääne jaoskond – mitmekülgsus viib sihile! Hoiame füüsist ja vaimu looduses värskena, panustame ringkonna tasemel ja malevkonnaga koostööd tehes. aastal: Esinaine: Janely Buht Aseesinaine: Marit Antik Juhatuse liikmed : Ruta Kallaspoolik, Katrin Põllu, Merike Raudla Kontakt Lääne jaoskond

Lääne jaoskond

Janely Buht

Naiskodukaitse Lääne jaoskond – mitmekülgsus viib sihile! Hoiame füüsist ja vaimu looduses värskena, panustame ringkonna tasemel ja malevkonnaga koostööd tehes.

Lääne jaoskond
Lääne jaoskond

Naiskodukaitse Tallinna ringkonna Lääne jaoskond asutati 29. jaanuaril 2001. aastal. Meil tegeletakse kõigega, mida Naiskodukaitsel pakkuda on - jaoskonna liikmeid on näha avalike suhete rindel võitlemas; teised tegelevad aktiivselt toitlustamisega; kolmandad peavad sidet ja tegelevad staabiga. Meil on tublisid sportlasi ja võistlejaid, meditsiinis on nii mõnigi meie liige käinud nii kannatanut mängimas kui ka neid hoopis tohterdamas.

Peame oluliseks ka enda jaoskonnasiseseid üritusi ja kokkusaamisi. Aastast aastasse oleme muutnud sisu ja formaati – kõik ikka selleks, et liikmetel põnev oleks! Kevadel on meil mõnus värskes õhus kas geopeitust või orienteerumist praktiseerida. Suve lõpetame matka ja piknikuga mõnes loodukaunis Eesti väikesaarel. Saarematkadel tihipeale tullakse koos perega ja see on alati suur rõõm, kui lapsed ja mehed saavad Naiskodukaitsest osa. Sügiseti on meil traditsioon Kaitseväe kalmistul talgutel käia - et hingedepäeval oleks hingedel ilusam olla. Lisaks on meil olnud golfimängu, koos kokkamist, muuseumi külastust ja tutvumisõhtuid, et uued ja vanad liikmed saaksid üksteist tundma.

Kaitseliidu Lääne malevkonna meestega oleme aastatega koostööd hoidnud. Mehed on alati kutsutud kalmistu koristusele, saarematkale. Naised jällegi Lääne mlvk suvepäevadele. Mõlemapoolselt on tunda, et kui abi vaja, siis saab seda küsida ja toetuda üksteisele.

 

Jaoskonna juhatus 2023. aastal:

Esinaine: Janely Buht 

Aseesinaine: Marit Antik

Juhatuse liikmedRuta Kallaspoolik, Katrin Põllu, Merike Raudla

 

Kontakt

Lääne jaoskond
Lääne jaoskond

FastLion CMS

Lääne jaoskond

Lääne jaoskond

Naiskodukaitse Tallinna ringkonna Lääne jaoskond asutati 29 jaanuaril 2001 Naiskodukaitse Lääne jaoskond – mitmekülgsus viib sihile! Hoiame füüsist ja vaimu looduses värskena, panustame ringkonna tasemel ja malevkonnaga koostööd tehes.

Lääne jaoskond

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse