Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Küllike Tammeveski, Lääne ringkond Küllike Tammeveski, Lääne ringkond Olen Naiskodukaitse liige alates 2010. aastast. Lühikese, kuid põneva aja jooksul olen osalenud paljudel erinevatel õppustel, kursustel, võistlustel ja mujal. Organisatsiooniga liitudes nägin kohe, et Naiskodukaitse tegemised on mulle väga olulised ning aja möödudes on sellele veendumusele lisandunud arusaam, et ka mina saan ja tahan panustada ning suuremas pildis kasulik olla. ← Eelmine Kaire Lõhmus, Järva ringkond Küllike Tammeveski, Lääne ringkond

Küllike Tammeveski, Lääne ringkond

Olen Naiskodukaitse liige alates 2010. aastast. Lühikese, kuid põneva aja jooksul olen osalenud paljudel erinevatel õppustel, kursustel, võistlustel ja mujal. Organisatsiooniga liitudes nägin kohe, et Naiskodukaitse tegemised on mulle väga olulised ning aja möödudes on sellele veendumusele lisandunud arusaam, et ka mina saan ja tahan panustada ning suuremas pildis kasulik olla.

Küllike Tammeveski, Lääne ringkond

Aastatel 2012-2014 olin Hiiumaa jaoskonna juhatuse liige, alates 2013 Lääne ringkonna meditsiinigrupi juht. Alates 2014. aastast kuulun Lääne ringkonna juhatusse. Olles osalenud niivõrd erinevatel üritustel, ei ole ühegi erialagrupi töö mulle päriselt võõras.

 

Usun, et minu varasemad kogemused on andnud arvestatava arusaamise Naiskodukaitse eesmärgist, selle toimimisest ja tegevustest ning seeläbi olen õppinud nägema ka metsa puude taga. Tahan murda väärarusaamu meie organisatsiooni olemusest ja tegevustest.

 

Loomult olen ma täpne, vahel isegi liigset perfektsust tagaajav inimene. Mulle meeldib konkreetsus ja organiseeritus. Et olla Naiskodukaitse keskjuhatuse liige,  on vaja täpsust, õigeid teadmisi, analüüsivõimet ning reeglite järgimist. On vaja konkreetsust, õiglustunnet ja parajat kogust loomingulisust, mida omakorda ideaalis täiendab väga hea suhtlemisoskus.

FastLion CMS

Küllike Tammeveski, Lääne ringkond

Küllike Tammeveski, Lääne ringkond

Aastatel 2012-2014 olin Hiiumaa jaoskonna juhatuse liige, alates 2013 Lääne ringkonna meditsiinigrupi juht Alates 2014 Olen Naiskodukaitse liige alates 2010. aastast. Lühikese, kuid põneva aja jooksul olen osalenud paljudel erinevatel õppustel, kursustel, võistlustel ja mujal. Organisatsiooniga liitudes nägin kohe, et Naiskodukaitse tegemised on mulle väga olulised ning aja möödudes on sellele veendumusele lisandunud arusaam, et ka mina saan ja tahan panustada ning suuremas pildis kasulik olla.

Küllike Tammeveski, Lääne ringkond

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse