Uudised      KKK      Aastaplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kuidas astuda liikmeks? Kuidas astuda liikmeks? Kui Sa soovid astuda Naiskodukaitsesse, siis võta ühendust oma elukohajärgse ringkonna esinaise või instruktoriga, vajalikud kontaktandmed leiad ringkondade lingi alt. Naiskodukaitse liikmeks astumiseks tuleb esitada järgnevad dokumendid: pdf 0,3Mb) Uued liikmed ← Eelmine Korduma Kippuvad Küsimused Kuidas astuda liikmeks?

Kuidas astuda liikmeks?

Kui Sa soovid astuda Naiskodukaitsesse, siis võta ühendust oma elukohajärgse ringkonna esinaise või instruktoriga, vajalikud kontaktandmed leiad ringkondade lingi alt.

Naiskodukaitse liikmeks astumiseks tuleb esitada järgnevad dokumendid:

Kuidas astuda liikmeks?

- liitumise avaldus (.doc või .pdf) koos kahe soovitaja allkirjaga (soovitajaks saab olla naiskodukaitsja või kaitseliitlane, kes on olnud liige üle aasta ning vähemalt 1 soovitaja peab olema NKK tegevliige). Pea nõu oma ringkonna instruktoriga ja tema aitab leida lahenduse.

- liitumise avalduse lisa - ankeet
- perearsti tõend tervisliku seisundi kohta
1 pilt (passipilt, 3x4 cm)

Dokumentide blanketid paberkujul saad oma elukohajärgselt kontaktisikult (ringkonna instruktor või ringkonna esinaine), tema aitab ka soovitajate leidmisega. Digitaalsel kujul blankettide allalaadimiseks vt allapoole.

 

Vajalikud dokumendid esita jaoskonna juhatusele, mille liikmeks soovid astuda ning hiljemalt 2 kuu jooksul tehakse otsus vastuvõtmise kohta.

 

Kontaktid leiad ringkondade alamlehtedelt.

 

Kes saavad olla Naiskodukaitse liikmed?

 

Loe ka Korduma Kippuvaid Küsimusi.

 

FastLion CMS

Kuidas astuda liikmeks?

Kuidas astuda liikmeks?

- liitumise avaldus ( doc või Kui Sa soovid astuda Naiskodukaitsesse, siis võta ühendust oma elukohajärgse ringkonna esinaise või instruktoriga, vajalikud kontaktandmed leiad ringkondade lingi alt.Naiskodukaitse liikmeks astumiseks tuleb esitada järgnevad dokumendid:

Kuidas astuda liikmeks?

www.naiskodukaitse.ee © 2019 » Naiskodukaitse