Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kodutütarde ja Naiskodukaitse köiekoolitus Kodutütarde ja Naiskodukaitse köiekoolitus Ühel suvisel nädalavahetusel, 13. -14. juunil, toimus Jõgeva ringkonnas KT ja NKK köiekoolitus. Koolituse eesmärgiks oli läbi viia KT ja NKK ühine üritus, mis andis osalejatele teadmisi ronimis- ja ehitusköite omadustest, erinevate vahendite (karabiinid, ATC, kaheksa, ascender, kiirlüli, plokiratas, ronimisvöö) kasutusaladest ning oskuse inspekteerida, ette valmistada ja hooldada köievarustust. ← Eelmine Aasta naiskodukaitsja Triinu Küünal tunneb tiitli üle siirast rõõmu Järgmine → Naiskodukaitse Jõgeva ringkonda loodi Pedja jaoskond Kodutütarde ja Naiskodukaitse köiekoolitus

Kodutütarde ja Naiskodukaitse köiekoolitus

Silva Lill, Vaiga jaoskonna tegevliige 28. nov. 2015

Ühel suvisel nädalavahetusel, 13.-14. juunil, toimus Jõgeva ringkonnas KT ja NKK köiekoolitus. Koolituse eesmärgiks oli läbi viia KT ja NKK ühine üritus, mis andis osalejatele teadmisi ronimis- ja ehitusköite omadustest, erinevate vahendite (karabiinid, ATC, kaheksa, ascender, kiirlüli, plokiratas, ronimisvöö) kasutusaladest ning oskuse inspekteerida, ette valmistada ja hooldada köievarustust.

Kodutütarde ja Naiskodukaitse köiekoolitus
foto: NKK Jõgeva ringkond

Laupäeva hommikupoolik sisustati sõlmedega, õpiti neid siduma ning tehti tutvust rakendusvõimalustega. Ülejäänud osa päevast möödus praktiliste tegevuste saatel. Peale lõunasööki koguneti Siimusti lauluväljaku lähedale metsa, kus õpiti pingutama köit, paigaldama puu otsa plokkratast ning üles seadma laskumise harjutamiseks köit. Peale õhtusööki ning harjutamist oli soovijatel võimalus ööbida Siimusti lauluväljakul telkides.

Kodutütarde ja Naiskodukaitse köiekoolitus
foto: NKK Jõgeva ringkond

Pühapäeval ootas KT ja NKK ees põnev päev. Päeva esimesel poolel seati nõuete kohaselt üles köis, mis võimaldas mööda seina alla laskuda ning peale instruktaa¾i alustasid kõik osalejad köie abil maa poole laskumist ja laskuja julgestamist. Laskumise esimene samm osutus nii mõnegi jaoks suureks eneseületuseks, kuid kõik osalejad tulid sellega edukalt toime. Need, kellel oli tahtmist ja indu veel midagi uut proovida, said mööda köit lindi ning haaratsi abil üles ronida.

KT ja NKK köiekoolitus oli kõigi osalejate arvates väga lõbus ning huvitav üritus, mis pakkus nii eneseületust kui ka võimalust veeta mõnus ja tegus nädalavahetus.

FastLion CMS

Kodutütarde ja Naiskodukaitse köiekoolitus

Kodutütarde ja Naiskodukaitse köiekoolitus

foto: NKK Jõgeva ringkond Laupäeva hommikupoolik sisustati sõlmedega, õpiti neid siduma ning tehti tutvust rakendusvõimalustega Ülejäänud osa päevast möödus praktiliste tegevuste saatel Ühel suvisel nädalavahetusel, 13.-14. juunil, toimus Jõgeva ringkonnas KT ja NKK köiekoolitus. Koolituse eesmärgiks oli läbi viia KT ja NKK ühine üritus, mis andis osalejatele teadmisi ronimis- ja ehitusköite omadustest, erinevate vahendite (karabiinid, ATC, kaheksa, ascender, kiirlüli, plokiratas, ronimisvöö) kasutusaladest ning oskuse inspekteerida, ette valmistada ja hooldada köievarustust.

Kodutütarde ja Naiskodukaitse köiekoolitus

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse