Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Koduturvalisuse kursus meenutas, et enamus õnnetustest juhtub kodus Koduturvalisuse kursus meenutas, et Laupäeval, 3. novembri lumisel hommikul kogunesid 12 naiskodukaitsjat Uus-Tatari soojadesse ruumidesse. Koolituse seekordne teema oli koduturvalisus ja osa vestlusest toimus arutelu vormis. ← Eelmine Kuidas katta peolauda Järgmine → Põhja piirkonna uued liikmed läbisid esmaabi baasväljaõppe Koduturvalisuse kursus meenutas, et enamus õnnetustest juhtub kodus

Koduturvalisuse kursus meenutas, et enamus õnnetustest juhtub kodus

Marilin Prants, akadeemiline jaoskond 9. nov. 2007

Laupäeval, 3. novembri lumisel hommikul kogunesid 12 naiskodukaitsjat Uus-Tatari soojadesse ruumidesse. Koolituse seekordne teema oli koduturvalisus ja osa vestlusest toimus arutelu vormis.

Kõikidel oli oma kogemusi jagada kokkupuutest punase kuke ja ellujäämisega karmis põhjamaa kliimas, kui tormi tõttu elektrit-vett pole. Ürituse peamine võlu seisneski selles, et kohalolijad said rääkida oma muredest ja leevendada kaaskondlaste muret turvalisuse pärast meie ümber.


Peamised teemad, mida käsitleti, olid:
- tuleohutus,
- õnnetusjuhtumid,
- eriolukorrad, katastroofid - kodused varud,
- hädaabinumbrile helistamine,
- keskkonnaohud,
- kodu turvalisus, kodukeemia,
- veeohutus,
- ohutu liikumine looduses.

Kursuse viisid läbi Ivi Rool ja Kairi Baumer Rapla ringkonnast. Suured tänud neile!


Koolitusest võiks välja arendada perioodilise vestlusringi hetkel kuumadel teemadel - praegu näiteks prügi sorteerimise ja ohtlike jäätmete käitlemise probleemid.

FastLion CMS

Koduturvalisuse kursus meenutas, et

Koduturvalisuse kursus meenutas, et

Kõikidel oli oma kogemusi jagada kokkupuutest punase kuke ja ellujäämisega karmis põhjamaa kliimas, kui tormi tõttu elektrit-vett pole Ürituse peamine võlu seisneski selles, et kohalolijad said rääkida oma muredest ja leevendada kaaskondlaste muret turvalisuse pärast meie ümber Laupäeval, 3. novembri lumisel hommikul kogunesid 12 naiskodukaitsjat Uus-Tatari soojadesse ruumidesse. Koolituse seekordne teema oli koduturvalisus ja osa vestlusest toimus arutelu vormis.

Koduturvalisuse kursus meenutas, et enamus õnnetustest juhtub kodus

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse