Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kaire Lõhmus, Järva ringkond Kaire Lõhmus, Järva ringkond Olen kuulunud Naiskodukaitse ridadesse aastast 2000, kohe peale Järva ringkonna taasloomist. See on olnud võimaluse osaleda ringkonna kasvamise ja arengu protsessis alustades jaoskondade moodustamisest Järva-Jaani jaoskonna esinaisena lõpetades 2008. aasta märtsis Järva ringkonna esinaisena. Enda tugevuseks pean nö uue juhi äratundmist ja julgustamist juhiks kandideerimisel. Minu eesmärk juhina on olnud toetada ja julgustada. Arvan, et liiga konkreetsed suunised suretavad loovuse ja tegutsemisjulguse juba eos, olen püüdnud seda vältida. Vaatan selja taha selleks, et edasi liikuda! ← Eelmine Eda Kivisild, Sakala ringkond Järgmine → Küllike Tammeveski, Lääne ringkond Kaire Lõhmus, Järva ringkond

Kaire Lõhmus, Järva ringkond

Olen kuulunud Naiskodukaitse ridadesse aastast 2000, kohe peale Järva ringkonna taasloomist. See on olnud võimaluse osaleda ringkonna kasvamise ja arengu protsessis alustades jaoskondade moodustamisest Järva-Jaani jaoskonna esinaisena lõpetades 2008. aasta märtsis Järva ringkonna esinaisena. Enda tugevuseks pean nö uue juhi äratundmist ja julgustamist juhiks kandideerimisel. Minu eesmärk juhina on olnud toetada ja julgustada. Arvan, et liiga konkreetsed suunised suretavad loovuse ja tegutsemisjulguse juba eos, olen püüdnud seda vältida.

Kaire Lõhmus, Järva ringkond
Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Aastate jooksul on mul olnud võimalus osaleda kõikide erialagruppide töös ja olen saanud panustada ka vabatahtliku instruktorina. Pean  oluliseks väljakutse olemasolu, mitte lihtsalt kulgemist.

 

Südamesse on jäänud 2010. aastal Järva ringkonna poolt algatatud Järvamaa aasta ema valimiste traditsioon. Samuti olen uhke Roosna-Alliku matkamängu üle, see on Naiskodukaitse Järva ringkonna kõige pikema traditsiooniga koostööüritus. Üritus, mille korraldustoimkonda kuulun. 2006. aastal alguse saanud traditsiooniline üritus on väga populaarne.

Kaire Lõhmus, Järva ringkond

Mul on olnud võimalus kuuluda Järva ringkonna kolme jaoskonna ridadesse. Algselt moodustasime Järva-Jaani jaoskonna, 2013. aastal toimus jaoskonna nime muutus - Järva-Jaani jaoskonnast sai Koeru jaoskond ja 2016. aasta aprillist taasloodi Roosna-Alliku jaoskond. 2014. aastal Koeru jaoskonna üldkoosolekul ütlesin, et ma ei kandideeri Koeru jaoskonna juhatusse, sest võib-olla me taasloome Roosna-Alliku jaoskonna. Mul on heameel, et 2016. aastal see juhtus.

 

Kuulumine Naiskodukaitsesse on olnud enese proovilepanek ja võimete katsetamine. See on eneseareng, läbi raskuste ja katsumuste lahendusteni jõudmine, kogemuste omandamine õppustelt, koormusmatkadelt ja koolitustelt, samas ka vastutus. Kõige eredamalt on meeles need õppused ja matkad, mis nõudsid higi ja vaeva.

 

Enda tugevuseks pean ürituste korraldamist ja organiseerimisvõimet. Olen valmis uuteks katsumusteks ja õpinguteks. Usun, et minu pikaajalised kogemused on abiks kogu organisatsiooni arendamisel. Vaatan selja taha  selleks, et edasi liikuda!

                       

FastLion CMS

Kaire Lõhmus, Järva ringkond

Kaire Lõhmus, Järva ringkond

Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja Aastate jooksul on mul olnud võimalus osaleda kõikide erialagruppide töös ja olen saanud panustada ka vabatahtliku instruktorina Pean oluliseks väljakutse olemasolu, mitte lihtsalt kulgemist Olen kuulunud Naiskodukaitse ridadesse aastast 2000, kohe peale Järva ringkonna taasloomist. See on olnud võimaluse osaleda ringkonna kasvamise ja arengu protsessis alustades jaoskondade moodustamisest Järva-Jaani jaoskonna esinaisena lõpetades 2008. aasta märtsis Järva ringkonna esinaisena. Enda tugevuseks pean nö uue juhi äratundmist ja julgustamist juhiks kandideerimisel. Minu eesmärk juhina on olnud toetada ja julgustada. Arvan, et liiga konkreetsed suunised suretavad loovuse ja tegutsemisjulguse juba eos, olen püüdnud seda vältida.

Kaire Lõhmus, Järva ringkond

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse